به روز شده در: ۰۶ آذر ۱۴۰۰ - ۰۵:۰۶
فرمانده سپاه تربت حیدریه:
سرهنگ «ناصری موحد» در همایش اقتدار بسیجیان به ظرفیت‌های عظیم نیروی بسیج مردمی در کشور اشاره کرد و گفت: بسیج از ابتدای انقلاب در همه عرصه‌ها و میدان‌های کشور حضوری به‌موقع و قدرتمندانه و عزتمندانه داشته است.
کد خبر: ۴۹۰۹۵۶
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۵ - 24November 2021

به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از تربت حیدریه، سرهنگ «احمد ناصری موحد» فرمانده سپاه ناحیه تربت حیدریه امروز در همایش اقتدار بسیجیان به ظرفیت‌های عظیم نیروی بسیج مردمی در کشور اشاره کرد و اظهار داشت: بسیج از ابتدای انقلاب در همه عرصه‌ها و میدان‌های کشور حضوری به‌موقع و قدرتمندانه و عزتمندانه داشته است.

وی تصریح کرد: ما اراده کردیم با توکل بر خدا برای آزادی و کرامت تا آخرین قطره خون در مقابل استکبار بایستیم چراکه می‌خواهیم عزیز و سربلند بمانیم و این شأن ملت ایران و امت اسلامی است.

ناصری موحد ادامه داد: امروز ایران تکیه‌گاه همه آزادیخواهان و ستم‌دیدگان جهان است و اگر نترسیم که نترسیدیم همه نقشه‌ها و خواب‌های آشفته دشمن بر باد و مهر باطل می‌خورد.

فرمانده سپاه تربت حیدریه ابراز داشت: امروز دوگانه اصولگرا و اصلاح‌طلب و ایرانی و اسلامی نداریم، بلکه با دوگانه ایران قوی و ضعیف سر و کار داریم، لذا تنها راه پیش روی ملت ایران قوی شدن است و همه آن با تفکر و فرهنگ بسیج اتفاق خواهد افتاد.

وی خاطرنشان کرد: ما هرگز نوشته‌های دیکته شده استکبار را نه می‌خوانیم و نه می‌نویسیم بلکه خودمان انشای قدرت می‌کنیم و در مقابل زیاده‌خواهی غرب با صلابت ایستادیم و این در دفاع مقدس ثابت شد.

فرمانده سپاه تربت حیدریه گفت: امروز به همه اعلام می‌گنیم دیپلماسی ایران باید بر اساس تعامل قدرتمندانه باشد نه التماس زیرا اگر ملت و کشوری قوی نباشد، زور می‌شنود، باج می‌دهد و زیر پا لگدمال خواهد شد.

ناصری موحد گفت: باید کشور را از لوث وجود سیاست‎های غرب‌گرایانه پاک کرد و انقلاب از بند وابستگی به مغزهای پوسیده لیبرال و غرب‌زده خارج شود لذا باید قوی شویم و به همه کج‌اندیشان و دشمنان داخل اعلام می‌کنیم که دیگر تاریخ تکرار نخواهد شد.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها