به روز شده در: ۱۰ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۰
مخبر در جلسه ستاد تنظیم بازار مطرح کرد؛
معاون اول رئیس جمهور گفت: باید ارائه کالا‌های اساسی مردم با قیمت مصوب به‌صورت اینترنتی ادامه یابد و در صورت امکان فروش و توزیع برخی کالا‌های دیگر نیز به این سامانه اضافه شود.
کد خبر: ۴۹۰۹۶۱
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۴ - 24November 2021

لزوم افزایش فروش و توزیع اینترنتی کالاهای اساسی با قیمت مصوببه گزارش گروه اخبار داخلی دفاع‌پرس، جلسه ستاد تنظیم بازار به ریاست محمد مخبر معاون اول رییس جمهور برگزار و بر ضرورت نظارت هر چه بیشتر بر قیمت کالا‌های اساسی در بازار و گسترش سامانه‌های اینترنتی فروش با قیمت‌های مصوب تاکید شد.

مخبر در این جلسه که وزرای کشور، جهاد کشاورزی، دادگستری، صنعت، معدن و تجارت، راه و شهرسازی و اقتصاد و همچنین رئیس شورای اطلاع رسانی دولت حضور داشتند، بر ضرورت برخورد با برخی نابسامانی‌ها در بازار کالا‌های اساسی تاکید و تصریح کرد: باید فرآیند و زنجیره تامین، توزیع کالا‌های اساسی از مبدا کنترل و کالا‌ها به وفور با قیمت مصوب در مراکز رسمی توزیع شود.

معاون اول رییس جمهور همچنین ارائه برخی اقلام ضروری مردم به‌صورت اینترنتی را اقدامی بسیار مناسب و ارزنده برای تنظیم بازار و اطمینان خاطر مصرف کنندگان ارزیابی کرد و گفت: باید ارائه کالا‌های اساسی مردم با قیمت مصوب به‌صورت اینترنتی ادامه یابد و در صورت امکان فروش و توزیع برخی کالا‌های دیگر نیز به این سامانه اضافه شود.

در این جلسه گزارشی از وضعیت تأمین و توزیع مرغ، تخم مرغ و مواد لبنی در سراسر کشور ارائه و تصمیمات لازم برای ادامه آرامش نسبی در بازار اتخاذ شد.

در ادامه این جلسه نیز گزارشی از چگونگی فعالیت‌های سازمان بسیج و تعزیرات کشور برای نظارت، بازرسی و برخورد در خصوص برخی تفاوت قیمت‌ها ارائه و مقرر شد فعالیت‌ها در این حوزه از هفته آینده بصورت کمی و کیفی افزایش یابد.

انتهای پیام/ ۳۵۱

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها