به روز شده در: ۱۰ آذر ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۷
دبیرکل جنبش جهاد اسلامی:
دبیرکل جنبش جهاد اسلامی در گفت‌وگویی اعلام کرد که مقاومت پس از نبرد شمشیر قدس توان نظامی خود را چند برابر کرده است.
کد خبر: ۴۹۱۰۶۸
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۹ - 25November 2021

ایران مدافع آرمان فلسطین است و این موضع تغییر نمی‌کندبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس به نقل از المیادین، «زیاد النخاله»، دبیرکل جنبش جهاد اسلامی در گفت‌وگویی اعلام کرد که مقاومت پس از نبرد شمشیر قدس توان نظامی خود را چند برابر کرده است.

به گفته النخاله، مقاومت فلسطین با ساخت مستمر و بومی سلاح، زرادخانه تسلیحاتی خود را تقویت کرده و نشان داده که می‌تواند پهپادها را در داخل نوار غزه تولید کند.

النخاله که همزمان با دومین سالگرد شهادت شهید بها ابوالعطاء از فرماندهان جنبش جهاد اسلامی گفتگو می‌کرد، در این ارتباط گفت: شهید ابوالعطاء تأثیر بسزایی از خود بر جای گذاشت و ما راه او را در مقاومت ادامه خواهیم داد. سرایا القدس هم که پاسخ شهادت ابوالعطاء را با نبرد صیحة الفجر داد.

زیاد النخاله درباره جمهوری اسلامی ایران نیز گفت: ایران مدافع آرمان فلسطین است و اسرائیل را دشمن می‌داند و این موضع ایران هرگز تغییر نمی‌کند.

این مقام مقاومت فلسطین درباره پاسخ مقاومت به تجاوزات رژیم صهیونیستی نیز گفت: اسرائیل غزه را مثل یک بمب ساعتی می‌داند و از همین رو سعی دارد با وعده تسهیل در ورود کالاها به غزه این بمب را خنثی کند؛ در عین حال بعید نیست که رژیم صهیونیستی به دنبال ترور رهبران و اعضایی از جنبش جهاد باشد که در پاسخ به آن تل آویو را فوراً موشک باران خواهیم کرد. مقاومت ادامه دارد و ارتباطی به زمانی مشخص یا محصور به مکانی مانند غزه نیست و با ترمر قدرت نظامی خود پس از نبرد سیف القدس قدرت تسلیحاتی خود را به طور قابل توجهی تقویت کرده است. مهم‌ترین وظیفه مقاومت دفاع از ملت فلسطین است و از همین روست که اسرائیل می‌خواهد غزه را از قدس و کرانه باختری جدا کند.

انتهای پیام/ 411

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار