به روز شده در: ۱۴ مهر ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۲
فرزند شهید فخری‌زاده:
فرزند شهید فخری زاده گفت: ترور جهاد گران با هدف توقف اندیشه و نگاه نو به بشریت که بر هم زننده‌ی نظم‌شان بود انجام گرفت، اما دشمن بداند که ما راه دانشمندان مان را ادامه خواهیم داد.
کد خبر: ۴۹۱۲۶۷
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۵ - 26November 2021

راه دانشمندان‌مان را ادامه خواهیم دادبه گزارش گروه حماسه و جهاد دفاع‌پرس، مهدی فخری‌زاده فرزند شهید محسن فخری زاده در سالروز شهادت پدرش در سخنانی پیش از خطبه نماز جمعه تهران با اشاره به خطبه ۲۷ نهج‌البلاغه اظهار داشت: جهاد دری است از در‌های بهشت که خداوند آن را به روی خواص خود گشوده است و شهید محسن فخری‌زاده نیز یکی از این جهاد گران است، جهادگر علمی که با تلاش در علوم مختلف در ۴۰ سال عمر پر برکت خود تغییرات شگرفی رقم زد و نشان داد با تکیه بر توان داخلی می‌توان به قله‌های علم رسید. قله‌هایی که دشمنان را به زانو درآورد. از این رو دشمنان اسلام او را بهتر از همه می‌شناختند و او را پدر علم هسته‌ای می‌دانستند.

وی ادامه داد: بیش از ۴۰ سال جهاد علمی در علوم مختلف و بیش از ۴۰ سال تلاش در زمینه پرورش نخبگان آن چنان خواب را از چشم دشمنان ربوده بود که سرانجام ایشان را در ۷ آذر ۹۹ به شهادت رساندند. به قول پدر این‌ها نشان دادند که جهادگران علمی را هم می‌کشند. اما ما از پای نمی‌نشینیم.

فرزند شهید فخری زاده در پایان با اشاره به شهید محسن فخری‌زاده گفت: او همسر و پدری مهربان بود که در کنارش زیبایی حیات در راه خدا به معنای عمیق‌تری نمود پیدا می‌کرد. پدر راهت را ادامه خواهیم داد.

انتهای پیام/ 231

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار