به روز شده در: ۰۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۲:۲۵
رئیس پلیس پایتخت در گفت‌وگو با دفاع‌پرس:
سردار رحیمی گفت: در موضوعاتی مانند سرقت و ترافیک همه کار‌ها برعهده پلیس نیست، پلیس بخشی از یک مجموعه است که اقدامات خود را انجام می‌دهد و سایر دستگاه‌ها نیز باید به وظایف خود عمل کنند.
کد خبر: ۴۹۲۱۷۵
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۴۰۰ - ۰۵:۱۰ - 01December 2021

سرقت و ترافیک در صدر اولویت‌های پلیس تهران قرار دارد/ دستگاه‌ها باید وظایف خود را در کاهش سرقت و ترافیک انجام دهندسردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی دفاع‌پرس، با اشاره به اینکه دو موضوع سرقت و ترافیک در صدر اولویت‌های پلیس تهران قرار گرفته است و ما هر روز برای آن برنامه‌ریزی می‌کنیم، اظهار داشت: با اقداماتی که پلیس انجام داده ترافیک عصرگاهی 13 تا 15 درصد کاهش داشته است؛ همچنین ترافیک صبحگاهی حدود 10 درصد کاهش پیدا کرده است.

وی با بیان اینکه از دیگر اولویت‌های ما مقابله با سرقت است، گفت: با توجه به اینکه شهروندان پنجشنبه و جمعه خانه‌هایشان را ترک می‌کنند و بعضا به شهرستان می‌روند طرح ویژه مبارزه با سارقان منازل را اجرا کردیم.

سردار رحیمی افزود: در موضوعاتی مانند سرقت و ترافیک همه کارها برعهده پلیس نیست پلیس یک بخش از یک مجموعه است که اقدامات خود را انجام می دهد و سایر دستگاه‌ها نیز باید به وظایف خود عمل کنند؛ پلیس به صورت شبانه روز و بی وقفه در خصوص همه موضوعات مانند ترافیک برخورد با سارقان و مواد فروشان تلاش می کنیم.

فرمانده انتظامی پایتخت در خصوص برخورد با محل های فروش اموال مسروقه خاطرنشان کزد: ما نقاط آلوده و محل هایی که اموال سرقتی در آنجا به فروش می رسد را رصد می کنیم و برخورد با این افراد نیز از برنامه های ما است؛ اخیرا نیز برنامه‌ای طراحی کردیم تا شدت کنترل‌هایمان را بالا ببریم.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها