به روز شده در: ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۵
معاون پارلمانی رئیس جمهور:
حسینی با اشاره به این‌که کشور را نمی‌توان از پشت مانیتور اداره کرد از رویکرد دولت در مشورت با صاحبنظران سخن به‌میان آورد.
کد خبر: ۴۹۲۷۰۱
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۴ - 04December 2021

کشور از پشت مانیتور اداره نمی‌شودبه گزارش گروه اخبار داخلی دفاع‌پرس، سید محمد حسینی معاون امور مجلس رئیس جمهور در دیدار با نماینده ‌ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان اظهار داشت: تغییرات اساسی می‌تواند در کشور انجام گیرد ‌و نباید به وضع موجود اتکا کنیم که در این زمینه همکاری دولت و‌ مجلس می تواند کمک‌کننده باشد.

معاون امور مجلس رییس جمهوری گفت: پیشنهادات را در دولت دنبال می‌کنیم، اکنون فرصتی مناسب برای همکاری سه قوه است و برای بهبود وضع اقتصادی کشور الان می‌توان کارهای بسیاری می‌توان در حوزه اقتصادی و معیشتی و فرهنگی انجام داد که کرمان هم از این جهت ظرفیت فراوانی دارد و در جاهایی هم پیش قدم بوده است.

وی تصریح کرد: گزارش اقدامات ۱۰۰ روزه دولت در بخش‌های مختلف در حال ارائه شدن است، اما شاید به اندازه‌ای که کار شده اطلاع‌رسانی صورت نگرفته و‌ مردم باید از این اقدامات مطلع شوند. جهت گیری بودجه استان‌ها به سمت عدالت و کاهش تورم است و ظرفیت‌های هر استان در آن لحاظ می شود.

حسینی افزود: با حضور میدانی رییس جمهور به استان‌ها هم اولویت‌ها مشخص و کم‌کاری‌ها بررسی و تصمیمات خوبی گرفته می‌شود. کشور را از پشت مانیتور نمی‌توان اداره کرد بلکه با صاحبنظران این کار را انجام می‌دهیم و امیدواریم که به زودی هیئت دولتی نشستی با مجمع استان داشته باشد.

وی یادآور شد: مکتب شهید سلیمانی هم افتخاری برای استان کرمان است و کارهای فراوانی می‌توان در این خصوص انجام داد گرچه ایران دلبسته این شهید است اما در معرفی او انتظار بیشتر از کرمان است.

حسینی بیان داشت: امیدواریم مراسم سالگرد سردار دلها با محوریت استان کرمان برگزار و تبدیل به برنامه‌ای هرساله برای کشور شود و برنامه های خوبی می توان برای معرفی ابعاد شخصیتی این شهید داشته باشیم.

انتهای پیام/ 351

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار