به روز شده در: ۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۱
رئیس حوزه هنری:
دادمان در اولین برنامه شب خاطره کاروان هنری روایت حبیب که در کرمان برگزار شد با بیان اینکه کرمان به واقع تبدیل به یک قطب عاشقی در ایران ما شده است، گفت: خدا به همه ما که به نام فرهنگ و در فضای فرهنگ فعالیت می‌کنیم توفیق دهد حماسه‌سرای قاسم سلیمانی و یارانش باشیم.
کد خبر: ۴۹۲۸۵۴
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۲ - 05December 2021

به گزارش گروه فرهنگ و هنر دفاع‌پرس، «محمد مهدی دادمان» رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی در اولین برنامه شب خاطره که در کرمان برگزار شد، اظهار داشت: من به نمایندگی از طرف همه کسانی که با «کاروان هنری روایت حبیب» همراه شده‌اند، از کرمان که به واقع تبدیل به یک قطب عاشقی در ایران ما شده است به همه کسانی که در این جلسه شریف و معزز حضور دارند خیر مقدم عرض می‌کنم.

وی افزود: خدا انشاءالله به همه ما توفیق بدهد که خدمتگزار مکتب حاج قاسم سلیمانی باشیم. خدا به همه ما که به نام فرهنگ و در فضای فرهنگ فعالیت می‌کنیم توفیق دهد قدمی در روایت این حماسه بزرگ برداریم و حماسه‌سرای قاسم سلیمانی و یارانش باشیم. سال‌ها باید بگذرد که همه ما متوجه بشویم چه اتفاقی افتاده است. سال‌ها باید بگذرد تا گوشه گوشه این حماسه‌ها برای همه ما و مردم دنیا باز و روایت شود.

رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی در پایان سخنانش باز هم به خواهران و برادرانی که به واسطه همراهی با «کاروان هنری روایت حبیب» مجاهدت بزرگی را متحمل شده‌اند، خیر مقدم و خدا قوت گفت و بیان کرد: انشاءالله که تلاش ما قدمی در مسیر شناخت و پاسداشت یاد سردار دل‌ها و یارانش باشد. انشاءالله ما در معرفی بیشتر راه آن‌ها توفیق داشته باشیم و در گرفتن انتقام سخت موفق شویم. انشاءالله ما توفیق داشته باشیم تبلیغات جنگ و نبرد پایانی نیروی قدس را که با هدف آزادسازی قدس شریف شکل خواهد گرفت، انجام دهیم و عاقبتمان ختم به خیر و شهادت شود.

«کاروان هنری روایت حبیب» به مناسبت فرارسیدن دومین سالگرد شهادت سردار شهید قاسم سلیمانی به راه افتاده و به مدت یک ماه برنامه‌هایی را در ۱۰ استان کشورمان برگزار خواهد کرد.

انتهای پیام/ 121

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار