به روز شده در: ۰۹ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۵:۰۹
الخنادق بررسی کرد؛
صهیونیستها در قبال ایران بسیار نگران هستند و این نگرانی فقط بابت برنامه ای هسته ای ایران نیست بلکه اینکه جمهوری اسلامی ایران روی پای خود ایستاده به شدت صهیونیستها را نگران کرده است.
کد خبر: ۴۹۳۰۱۲
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۰ - 05December 2021

هراس تل آویو از اتکای به نفس ایران و توان دانشمندانشبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس، الخنادق در گزارشی آورده است: داوید بارنئا رئیس موساد از سوی نفتالی بنت نخست وزیر رژیم صهیونیستی عازم امریکا شده تا پیرامون مذاکرات هسته‌ای که اخیر در وین انجام شد، با مقامات آمریکایی به بحث و گفت‌وگو بپردازد.

این رسانه می نویسد: هدف از سفر داوید بارنئا رئیس موساد به واشنگتن، برنامه هسته ای ایران و سنگ اندازی در مسیر هر توافقی در این زمینه است. در واقع این در راستای سفرهای دوره ای است که مقامات صهیونیست به آمریکا انجام می دهند تا مانع از هر توافقی شوند.

الخنادق نوشت: صهیونیست ها در قبال ایران بسیار نگران هستند و این نگرانی فقط بابت برنامه ای هسته ای ایران نیست بلکه اینکه جمهوری اسلامی ایران روی پای خود ایستاده و متکی به خود است به شدت صهیونیستها را نگران کرده است.

این رسانه گزارش داد: روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحارونت در یک مقاله نوشته است که اسرائیل نه تنها نگران غنی سازی اورانیوم و قراردادن سانتریفیوژهای مدرن است، بلکه نگران انباشت دانش و اعتماد به نفس ایران در زمینه فناوری و دانشمندانی است که پشت برنامه هسته ای هستند. آنچه اسرائیل را نگران می کند، توانایی فن آوری مستقل قابل توجهی است که دانشمندان در ایران به دست آورده اند.

یدیعوت آحارونت می نویسد: علم و دانش و اعتماد به نفسی که ایرانیان دارند را نمی توان حتی با حمله نظامی از آنها گرفت. آنچه اسرائیل را بسیار نگران می کند، تکنولوژی و فناوری مستقلی است که دانشمندان ایرانی به دست آورده اند.

انتهای پیام/ 161

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار