به روز شده در: ۰۴ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۵:۰۴
حجت‌الاسلام گواهی در همایش مدیران بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس:
رئیس عقیدتی سیاسی ستاد کل نیرو‌های مسلح با اشاره به تلاش دشمن برای تحریف دفاع مقدس گفت: با برگزاری یادواره شهدا، راهیان نور، شب‌های شعر و جشنواره‌ها می‌توان مانع از تحریف دفاع مقدس شد.
کد خبر: ۵۰۰۱۷۲
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۹ - 12January 2022

دشمن به دنبال تحریف دفاع مقدس استبه گزارش خبرنگار دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، حجت‌الاسلام «عبدالعلی گواهی» رئیس عقیدتی سیاسی ستاد کل نیرو‌های مسلح صبح امروز (چهارشنبه) در دومین روز از همایش سراسری مدیران بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس که در موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد، با اشاره به اینکه دفاع مقدس دوران شکوفایی انقلاب اسلامی بود، اظهار داشت: پس از دفاع مقدس و با تشکیل جبهه مقاومت، حاج قاسم نمادی از تلاش‌ها، زحمات و اتفاق‌های خوب در مقابل بدی‌ها شد.

وی ادامه داد: با تلاش‌های صورت گرفته، امروز بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس از جایگاه رفیعی در کشور برخوردار است.

رئیس عقیدتی سیاسی ستاد کل نیرو‌های مسلح با اشاره به اعلام خبر حضور کاروان‌های راهیان نور در یادمان‌های شهدا گفت: حضور در یادمان‌های شهدا موجب بازیابی و بازسازی روح انسان‌ها می‌شود.

حجت‌الاسلام گواهی با بیان اینکه هر چیز خوبی در طول زمان دستخوش تغییر خواهد شد، افزود: دفاع مقدس یکی از بزرگترین دستاورد‌های انقلاب اسلامی است و هیچ‌کس درباره آن شک و شبهه‌ای ندارد، اما امروز دشمنان به دنبال تحریف آن هستند.

وی با اشاره به اینکه تحریم‌های دفاع مقدس سنگین‌ترین تحریم‌ها در طول تاریخ جمهوری اسلامی ایران بود و حتی به ما سیم خاردار هم نمی‌فروختند، عنوان کرد: امروز اگر بخواهیم از انسان‌های قوی و با اراده مثالی بزنیم، باید به رزمندگان دفاع مقدس اشاره کنیم.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ستاد کل نیرو‌های مسلح بیان کرد: دشمنان تاکنون شبهات فراوانی را در حوزه‌های مختلف مطرح کرده‌اند، اما نتوانسته‌اند در حوزه دفاع مقدس چنین کنند؛ چرا که شما حافظ آثار و ناشر ارزش‌های دفاع مقدس هستید.

حجت‌الاسلام گواهی ادامه داد: اگر بتوانیم این جایگاه را حفظ کنیم، مطمئن باشید که کسی نمی‌تواند از حوزه دفاع مقدس سوء استفاده کنند.

وی با بیان اینکه کاری که شما انجام می‌دهید، حضرت زینب (س) و امام سجاد (ع) در عاشورا انجام دادند، گفت: امروز دشمنان نمی‌توانند شک و شبهه‌ای در خصوص دفاع مقدس ایجاد کنند؛ چرا که آن دوران سراسر اخلاص بود.

رئیس عقیدتی سیاسی ستاد کل نیرو‌های مسلح خاطرنشان کرد: یادواره شهدا، راهیان نور، شب‌های شعر و جشنواره‌ها فرصتی است تا اجازه ندهیم دفاع مقدس تحریف شود.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار