به روز شده در: ۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۰
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی:
حجت‌الاسلام قمی با تاکید بر شناسایی اولویت های کشور گفت که این سازمان مسئول تبیین برنامه و تبلیغ اسلام ناب بوده زیرا جنگ اصلی در جامعه، تبلیغاتی است.
کد خبر: ۵۰۰۳۲۲
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۸ - 12January 2022

سازمان تبلیغات مسئول تبیین برنامه و تبلیغ اسلام ناب استبه گزارش گروه فرهنگ و هنر دفاع‌پرس، حجت‌الاسلام محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی عصر چهارشنبه در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل تبلیغات اسلامی در بابل با بیان اینکه در اسلام و هدایت بشر مسائل زیادی وجود دارد، اظهار داشت: اولویت امروز این نهضت، مردم و جامعه باید شناسایی و جدی گرفته شود.

وی افزود: در سازمان تبلیغات اسلامی انسان‌های بزرگ و مجاهدی وجود دارد و ما مسئول تبیین برنامه و تبلیغ اسلام ناب هستیم و باید این مسئله با جان مردم شریف عجین شود.

وی با اظهار اینکه مردم پای حرکت به سمت مباحث توحیدی می‌ایستند، تصریح کرد: سلوک خالصانه و مجاهد در بسیاری از کارکنان تبلیغات اسلامی وجود دارد.

حجت الاسلام قمی یادآور شد: کارکردن و تشکیلاتی جدی کردن را بلد هستیم و فردی با توان ملی به استان مازندران اضافه شده است تا گام مؤثر و هدفمند در حوزه فرهنگی برداریم.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با تاکید براینکه گام بعدی را قدرتمند و پرتوان در مازندران بر می‌داریم، گفت: جنگ اصلی انقلاب اسلامی جنگ تبلیغاتی است.

حجت الاسلام محمدمهدی شریف تبار مدیرکل جدید تبلیغات اسلامی مازندران نیز در این مراسم با تقدیر از تلاش‌های حجت الاسلام شکریان مدیرکل سابق تبلیغات اسلامی استان گفت: باید پا در عرصه و میدان جدید گذاشت و در هر دوره‌ای باید به دنبال تحول و بازسازی‌هایی بود.

وی گفت: ضمن استفاده از تجارب پیشین باید توجهی به نوآوری و خلاقیت و ظرفیت‌های مردم داشت و دنبال طرح‌های تحولی فرهنگی هستیم و هر یک از مجموعه فرهنگی در قرارگاه فرهنگی فعال می‌شوند و پذیرای همه گروه‌ها با سلایق متعدد و در پی گسترده ترکردن دایره تبلیغ هستیم.

وی توجه به نهضت بانوان و پیشرفت در این حوزه را از جمله رویکردها برشمرد و گفت: ظرفیت بانوان می‌توان در مسئله سبک زندکی، ازدواج، تربیت فرزند، فرزندآوری و غیره نقش آفرین باشد.

حجت الاسلام شریف تبار توجه ویژه به رسانه و تبلیغ نوین را از دیگر اولویت‌ها ذکر کرد.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها