به روز شده در: ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۷
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی:
حجت‌الاسلام قمی گفت: در سازمان تبلیغات اسلامی انسان‌های بزرگ و مجاهدی وجود دارد و ما مسئول تبیین برنامه و تبلیغ اسلام ناب هستیم و باید این مسئله با جان مردم شریف عجین شود.
کد خبر: ۵۰۰۳۵۹
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۲۲:۱۱ - 12January 2022

سازمان تبلیغات اسلامی مسئول تبیین برنامه و تبلیغ اسلام ناب استبه گزارش دفاع‌پرس از ساری، حجت الاسلام «محمد قمی» رئیس سازمان تبلیغات اسلامی عصر امروز (چهارشنبه) در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل تبلیغات اسلامی در بابل با بیان اینکه در اسلام و هدایت بشر مسائل زیادی وجود دارد، اظهار داشت: اولویت امروز این نهضت، مردم و جامعه باید شناسایی و جدی گرفته شود.

حجت الاسلام قمی افزود: در سازمان تبلیغات اسلامی انسان‌های بزرگ و مجاهدی وجود دارد و ما مسئول تبیین برنامه و تبلیغ اسلام ناب هستیم و باید این مسئله با جان مردم شریف عجین شود.

وی با اظهار اینکه مردم پای حرکت به سمت مباحث توحیدی می‌ایستند، تصریح کرد: سلوک خالصانه و مجاهد در بسیاری از کارکنان تبلیغات اسلامی وجود دارد.

حجت الاسلام قمی یادآور شد: کار کردن و تشکیلاتی جدی کردن را بلد هستیم و فردی با توان ملی به استان مازندران اضافه شده است تا گام مؤثر و هدفمند در حوزه فرهنگی برداریم.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با تاکید بر اینکه گام بعدی را قدرتمند و پرتوان در مازندران بر می‌داریم، گفت: جنگ اصلی انقلاب اسلامی جنگ تبلیغاتی است.

حجت الاسلام محمدمهدی شریف‌تبار مدیرکل جدید تبلیغات اسلامی مازندران نیز در این مراسم با تقدیر از تلاش‌های حجت الاسلام شکریان مدیرکل سابق تبلیغات اسلامی استان بیان داشت: باید پا در عرصه و میدان جدید گذاشت و در هر دوره‌ای باید به دنبال تحول و بازسازی‌هایی بود.

وی گفت: ضمن استفاده از تجارب پیشین باید توجهی به نوآوری و خلاقیت و ظرفیت‌های مردم داشت و دنبال طرح‌های تحولی فرهنگی هستیم و هر یک از مجموعه فرهنگی در قرارگاه فرهنگی فعال می‌شوند و پذیرای همه گروه‌ها با سلایق متعدد و در پی گسترده‌تر کردن دایره تبلیغ هستیم.

این مسئول توجه به نهضت بانوان و پیشرفت در این حوزه را از جمله رویکرد‌ها برشمرد و عنوان کرد: ظرفیت بانوان می‌تواند در مسئله سبک زندگی، ازدواج، تربیت فرزند، فرزندآوری و ... نقش آفرین باشد.

حجت الاسلام شریف تبار توجه ویژه به رسانه و تبلیغ نوین را از دیگر اولویت‌ها ذکر کرد.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها