به روز شده در: ۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۶
عضو شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب:
فروزنده با بیان اینکه جانبازان نماد کامل جهاد و شهادت و حجتی بر همه مردم هستند، گفت: پرچمدار تحقق محور‌های بیانیه گام دوم جانبازان هستند.
کد خبر: ۵۰۰۴۲۰
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۲ - 13January 2022

جانبازان پرچمدار تحقق محور‌های بیانیه گام دوم هستندبه گزارش گروه اخبار داخلی دفاع‌پرس، «لطف‌الله فروزنده» عضو شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب اسلامی در سومین کنگره سراسری جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی که امروز (پنج‌شنبه) به صورت مجازی و با شعار «منشور ولایی، عمل انقلابی، بصیرت جانبازی به سوی افق‌های روشن» برگزار شد، اظهار داشت: انقلاب اسلامی با واژه جهاد و شهادت عجین شده و چیزی که باعث ایجاد و استمرار و عمق انقلاب خواهد شد روحیه شهادت طلبی و جهاد است.

عضو شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه جانبازان ما نماد کامل جهاد و شهادت و حجتی بر همه مردم هستند، تصریح کرد: طبیعتا این عزیزانی که با معرفت و عقیده خالص در این راه پا گذاشته‌اند و هستی خود را تقدیم کرده‌اند، ولی تقدیر این بود که شهید نشوند بلکه جانباز شوند، افرادی هستند که به فرموده حضرت امام و مقام معظم رهبری باید در خط مقدم باشند و در همه مسائل باید به آنان توجه ویژه شود تا بتوانند پیامشان را منتقل کنند و کار را به طور جدی دنبال کنند.

وی افزود: جانبازان برای اینکه ظرفیتی که دارند را به عنوان الگو به جامعه منتقل کنند باید با هم منسجم شوند و کار تشکیلاتی کنند و در کنار هم قرار بگیرند و ارزش‌های دفاع مقدس و انقلاب اسلامی را ترویج کنند و این بدون کار تشکیلاتی منسجم امکان ندارد.

فروزنده ادامه داد: ما معتقدیم عزیزان جانباز ما برای اینکه بتوانند پیام انقلاب را به خوبی برسانند و از ظرفیت‌هایشان محافظت بکنند و عمق اعتقادی خود را به جامعه منتقل و الگوسازی کنند، حتما نیازمند کار تشکیلاتی هستند، چون کار تشکیلاتی باعث می‌شود که بتوانیم ارتباط مستمر و منطقی و عمیقی را به ویژه با نسل جوان برقرار کنیم.

عضو شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب با بیان اینکه عزیزان جانباز ما در این کار تشکیلاتی‌شان مخصوصاً باید پیام‌های گام دوم انقلاب را مورد توجه قرار دهند، گفت: اولین بحث این است که یک منشور صادر کنند که این منشور، منشور ولایی، عمل انقلابی، بصیرت جانبازی، به سوی افق‌های روشن باشد.

وی افزود: رهبر انقلاب برای ۵۰ سال آینده منشور گام دوم را صادر کردند که محور اصلی َآن حمایت از ولایت، در کنار ولایت بودن و تقویت و عمل انقلابی و بصیرت است و ما هرچه جلوتر می‌رویم در انقلاب فضا پیچیده‌تر می‌شود و نیاز به بصیرت دارد و جانبازان عزیز به عنوان طلایه‌داران باید هم خودشان این بصیرت را داشته باشند و هم بتوانند ترویج کنند.

فروزنده با بیان اینکه جمعیت جانبازان با همت عزیزان جانباز ما شکل گرفته و اینکه توانسته اند در ۲۵ استان دفتر بزنند بسیار با ارزش است، گفت: امیدوارم این تعداد به ۳۱ استان برسد و تشکیلات شکل بگیرد.

وی گفت: گفت: اینکه جمعیت جانبازان توانسته اند حدود هزار و ۳۰۰ نفر را سازماندهی کنند بسیار خوب است و باید این ادامه پیدا کند.

عضو شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب با بیان اینکه جانبازان در صحنه سیاسی باید پرچمدار ولایت باشند و با توطئه‌ها و فتنه‌ها مقابله کنند و با فساد مبارزه کنند و پرچمدار فرهنگ عدالت باشند، تصریح کرد: رهبر انقلاب در بیانیه گام دوم هفت محور را مطرح کردند که عدالت، مبارزه با فساد، توسعه علم، سبک زندگی، استقلال و آزادی و عزت و کرامت بین‌المللی است و جانبازان باید در جهت تحول این ارزش‌ها پیش‌قراول باشند.

وی ضمن تاکید بر اینکه جانبازان خود را ثابت کرده‌اند و مردم حرف آنان را عمل می‌دانند، گفت: غیر از این است که مردم از برخی فقط حرف می‌بینند و وقتی کسی حرف بزند مردم باور ندارند، ولی چون جانباز عمل کرده، وقتی حرف می‌زند مردم باور دارند و عملش به دل می‌نشیند و از این روست که پرچمدار تحقق محور‌های بیانیه گام دوم جانبازان هستند.

انتهای پیام/ 118

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار