به روز شده در: ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۰
مدیرعامل کانون پرورش فکری:
علی‌اکبرزاده با بیان اینکه کانون پرورش فکری دو هزار و ۴۰۰ کتاب را به چاپ رسانده است، گفت: توجه به انتخاب کتاب مناسب برای کودکان همواره اولویت کانون پرورش فکری بوده است.
کد خبر: ۵۰۰۴۶۳
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۵ - 13January 2022

۲۴۰۰ کتاب در کانون پرورش کودکان و نوجوانان منتشر شده استبه گزارش گروه فرهنگ و هنر دفاع‌پرس، مهدی علی‌اکبرزاده مدیر عامل کانون پرورش فکری در حاشیه سفر یک روزه به استان سمنان به میزبانی دفتر امام جمعه سمنان، با اشاره به انتشار دو هزار و ۴۰۰ عنوان کتاب از سوی کانون پرورش فکری، اظهار داشت: برخی از این کتاب‌ها به واسطه علاقه‌ای که خانواده‌ها از دیرباز به آن داشته‌اند تا ۳۰ بار تجدید چاپ شده است که نشان از اقبال مردم می‌دهد.

وی با بیان اینکه افزایش وسعت دید کودکان و نوجوانان از جمله مهمترین عوامل اقبال مردم به کانون پرورش فکری و کتاب‌های منتشر شده در این مجموعه است، تاکید کرد: کانون در راه ترویج فرهنگ مطالعه کارزار‌های کتاب را به عنوان یکی از مهم‌ترین ابزار‌های تربیتی برای کودکان در دستور کار قرار داده است.

مدیر عامل کانون پرورش فکری با بیان اینکه توجه به انتخاب کتاب مناسب برای کودکان و خرید آن می‌تواند زمینه ایجاد انگیزه بیشتر در کودکان برای مطالعه کتاب را فراهم آورد، گفت: توجه به محتوای کتاب از جمله دیگر اقداماتی بوده که همواره در طول سال‌های اخیر نیز در دستور کار کانون قرار داشته است.

علی اکبر زاده با بیان اینکه کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان بر کیفیت و کمیت کتاب توجه لازم را دارد، گفت: سعی داریم از این طریق در پرورش کودکان نسل امروز و آینده سازان نسل فردای ایران اسلامی نقش پر رنگ‌تری را ایفا کنیم.

انتهای پیام/341

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار