به روز شده در: ۰۴ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۵:۰۴
شهید «مراد نظری»:
در وصیت‌نامه شهید «مراد نظری» آمده است: هرگز اسلام را تنها نگذارید و ادامه‌دهنده راه سالار شهیدان باشید. اگرخدای نکرده یک لحظه کوتاهی کنید، ممکن است اسلام شکست بخورد و این شکست خیلی لطمه به اسلام خواهد زد.
کد خبر: ۵۰۱۳۷۲
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۳:۱۸ - 21January 2022

ادامه دهنده راه سالار شهیدان باشید

به گزارش دفاع‌پرس از کرمان، «مراد نظری» سال 1341 در روستای صوغان از توابع شهرستان بافت دیده به جهان گشود. تا کلاس اول دبیرستان درس خواند و به دلیل وجود مشکلات خانوادگی از رفتن به مدرسه منصرف و به کمک خانواده در کارهای کشاورزی مشغول شد.

با شروع جنگ تحمیلی  عازم جبهه شد و در 5 دی 1365 در منطقه عملیاتی ام‌الرصاص به شهادت رسید.

بخشی از وصیت‌نامه شهید «نظری»

اینک که دشمن بعثی عراق پا به عرصه دنیا گذاشته و با طرفداری شرق وغرب می خواهد اسلام را از بین ببرد، وظیفه ما ملت مقاوم به خصوص ما ملت ایران این است که به حول قوه الهی چنان کفار را تار و مار نماییم که دیگر پا به هیچ کشوراسلامی نگذارند و تجاوز آنها را ازهمین جا ما باید قطع نماییم.

همان طوری که امام ما در دشت کربلا با کفار جنگیدند تا به شهادت رسید و زیر بار ظلم نرفت، برادران و خواهران مسلمان وصیت من به شما این است که هرگز اسلام را تنها نگذارید و ادامه دهندگان راه سالارشهیدان باشید و اگرخدای نکرده یک لحظه کوتاهی می کنید، ممکن است اسلام شکست بخورد و این شکست خیلی لطمه به اسلام خواهد زد.

ما به امید خداوند این عملیات که به قول اماممان سرنوشت‌ساز است، آغاز می‌کنیم به امید خداوند به زودی کربلا آزاد می‌شود.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار