به روز شده در: ۰۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۶:۳۰
امام جمعه عسلویه:
«هاشمی‌نژاد» گفت: هیچ چیز از این تسبیحات حضرت زهرا (س) برتر نیست و بعد از نماز حتماً این ذکر‌ها را بخوانیم. چه افتخاری برای زنان جامعه اسلامی که تولد حضرت فاطمه (س) روز زن است. بهترین الگو برای زنان فاطمه است.
کد خبر: ۵۰۱۸۴۱
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۳:۲۳ - 21January 2022

بهترین الگو برای زنان حضرت فاطمه(س) استبه گزارش دفاع‌پرس از بوشهر، حجت الاسلام «سیدعلی هاشمی نژاد» امام جمعه عسلویه در خطبه‌های نماز جمعه عسلویه با تبریک ولادت حضرت زهرا (س) و روز زن و روز مادر اظهار داشت: به فرموده پیامبر اسلام (ص) خداوند فاطمه (س) و هر کس او را دوست دارد از آتش دوزخ دور می‌دارد.

وی گفت: هیچ چیز از این تسبیحات حضرت زهرا (س) برتر نیست و بعد از نماز حتماً این ذکرها را بخوانیم. چه افتخاری برای زنان جامعه اسلامی که تولد حضرت فاطمه روز زن است. بهترین الگو برای زنان فاطمه است.

امام جمعه عسلویه بیان کرد: اگر زنی بخواهد در دنیا و آخرت سربلند باشد باید الگوی او فاطمه باشد. تولد حضرت امام خمینی (ره) هم در روز تولد مادرش زهرا بوده است. برای انسان بزرگ چنین اتفاق و تقارن مبارکی پیش می‌آید، این تقدیر حساب شده بود و خدا می‌خواست که این مرد بزرگ رهبر جهان اسلام شود.

وی به سفر رئیس جمهور به روسیه اشاره کرد و افزود: سفر ایشان دستاوردهای خوبی برای کشور خواهد داشت. افرادی در این کشور هستند که نگذارند این دولت انقلابی موفق شود. سنگ اندازی می‌کنند و می‌خواهند مردم را ناامید کنند و امید از مردم بگیرند. به فضل خدا و همراهی ملت این دولت موفق می‌شود.

هاشمی نژاد از آزاد شدن جابجایی کالاهای ته لنجی در بین شهرهای استان تقدیر کرد و ادامه داد: از نیروی انتظامی می‌خواهم همکاری جدی داشته باشند. همکاری نیروی انتظامی هم برای مردم وهم برای دولتمردان اثر گذار است.

امام‌جمعه عسلویه با اشاره به فرازهایی از بیانات رهبر انقلاب گفت: غیرت دینی را حفظ کنید. عامل نجات کشور از بزنگاه‌های سخت غیرت دینی ملت ایران بوده است. غیرت دینی تهدیدها را به فرصت تبدیل می‌کند. یک نمونه آن همین جنگ تحمیلی است و غیرت دینی باعث شد جوانان ما به جبهه‌ها بشتابند و این جنگ بین المللی را با پیروزی پشت سر بگذارند.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها