به روز شده در: ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۸
فرمانده نیروی پدافندهوایی ارتش با حضور در گروه پدافند هوایی خارک از سایت‌ها و مواضع این یگان بازدید کرد.
کد خبر: ۵۰۲۵۳۷
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۴ - 25January 2022

امیر سرتیپ صباحی فرد از گروه پدافند هوایی خارک بازدید کردبه گزارش گروه دفاعی و امنیتی دفاع‌پرس، امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با حضور در گروه پدافند هوایی خارک ضمن بازدید از سایت‌ها و مواضع این یگان، توان رزم و قدرت دفاعی این گروه پدافندی را ارزیابی کرد.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش در جمع کارکنان گروه پدافند هوایی خارک با بیان اینکه امروز شاهد تغییرات بسیار سازنده در ساختار پدافندی مناطق و گروه‌های پدافندی هستیم، اظهار داشت: تحولات شگرف، به روز و فناورانه نیروی پدافند هوایی گواه بر این واقعیت است.

وی افزود: در مواجهه با تهدیدات نوین دشمن، سیستم یکپارچه پدافندی کشور نیز باید همسو با این تهدیدات و با تجهیزات، تسلیحات و سامانه‌های پیشرفته هر روز با صلابت‌تر از گذشته ایفای نقش کند.

امیر سرتیپ صباحی فرد تاکید کرد: نیروی انسانی سرزنده، متخصص، پویا و با ایمانی که در نیروی پدافند هوایی با تمام قوا تامین امنیت آسمان ایران را به ارمغان آورده و در برابر تمام تهدیدات ایستادگی می‌کنند، تنها رمز موفقیت و اقتدار این نیرو است. دغدغه اصلی مجموعه پدافند هوایی آسایش، امنیت و آسودگی خاطر هموطنان عزیزمان است.

امیرسرتیپ صباحی فرد همچنین از قرارگاه سربازی، درمانگاه و بیمارستان صحرایی، گروه پدافند هوایی بازدید کرد.

انتهای پیام/ 161

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها