به روز شده در: ۰۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۷:۱۲
تلویزیون رسمی سوریه خبر داد؛
تلویزیون سوریه از جلوگیری ارتش این کشور از ورود کاروان نظامیان آمریکایی به شهر الحسکه خبر داد.
کد خبر: ۵۰۳۰۸۶
تاریخ انتشار: ۰۸ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۳ - 28January 2022

ممانعت ارتش سوریه از ورود نظامیان آمریکایی به الحسکهبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس، نیروهای ارتش سوریه از ورود کاروان ارتش آمریکا به شهر الحسکه جلوگیری کردند.

بر اساس گزارش تلویزیون رسمی سوریه، یک کاروان نظامی ارتش اشغالگر آمریکا قصد عبور از گذرگاه امنیتی ارتش سوریه در ورودی خیابان فلسطین به سمت شهر الحسکه را داشت که موفق به این کار نشد.

گفته شده که ساکنان شهر و روستاهای حومه حس که نیز با پرتاب سنگ و ایجاد مزاحمت از جولان دهی ارتش آمریکا در مناطق مختلف این شهر جلوگیری و آنها را مجبور به ترک مناطق می‌کنند.

گفتنی است که طی ماه‌های گذشته نیز نیروهای ارتش سوریه با کاروان نظامیان آمریکایی در منطقه «تل تمر» در شمال غرب حس که مقابله و آنها را به خروج از منطقه و بازگشت به مبدأ حرکت خود مجبور کردند.

طبق یکی از همین گزارشات رسانه‌های سوری، مقر ایست و بازرسی ارتش سوریه بارها با کاروان نظامیان آمریکایی در روستایی در منطقه تل تمر واقع در شمال غرب استان الحسکه مقابله و آنها را به ترک منطقه مجبور کرده است.

قابل ذکر است اهالی دو روستای تل الذهب و الصالحیه در شمال استان الحسکه نیز به طور پیوسته با کاروان نظامیان آمریکایی مقابله و آنها را به ترک منطقه مجبور می‌کنند.

انتهای پیام/ 161

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها