به روز شده در: ۱۰ مهر ۱۴۰۱ - ۲۲:۰۶
رئیس‌جمهور در بازدید از پروژه‌های مسکن مهر پردیس به وزارت راه‌وشهرسازی و سایر دستگاه‌های مرتبط دستور داد که در اقدامی جهادی، عقب‌افتادگی‌ها در تکمیل واحد‌های مسکن مهر را سریعاً جبران و زمینه تحویل واحد‌های باقیمانده را به متقاضیان فراهم کنند.
کد خبر: ۵۱۳۵۱۰
تاریخ انتشار: ۰۹ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۴ - 29March 2022

دستور ویژه رئیس‌ی برای تسریع در تکمیل واحد‌های باقیمانده مسکن مهر پردیسبه گزارش گروه اخبار داخلی دفاع‌پرس، حجت‌الاسلام «سید ابراهیم رئیسی» رئیس جمهور امروز (سه‌شنبه) با حضور در محل فاز ۹ شهر جدید پردیس، در گفت‌وگوی رودررو با ساکنان منطقه، مردم محلی و متقاضیان مسکن مهر و همچنین گزارش وزیر راه و شهرسازی و مسئولان شرکت عمران پردیس، در جریان مشکلات واحد‌های مسکن مهر در پردیس قرار گرفت.

رئیس‌جمهور در این بازدید با ابراز ناراحتی از معطلی چندین ساله بخشی از متقاضیان واحد‌های مسکن مهر، نگرانی‌ها و گلایه‌های آنان را قابل درک دانست و اظهار داشت: از اولویت‌های وزارت راه و شهرسازی این است که در کنار پیگیری اجرای نهضت ملی مسکن، با جدیت مشکلات کسانی را که با وجود پرداخت هزینه‌های درخواستی، به دلیل تعلل دستگاه‌های مسئول در ادوار گذشته سال‌ها در انتظار دریافت واحد مسکونی خود مانده‌اند، پیگیری و زمینه تامین اعتبار و تکمیل واحد‌های مسکونی مذکور را فراهم کند.

وی ابراز امیدواری کرد که با همت وزارت راه‌ و شهرسازی، شرکت عمران پردیس، سایر دستگاه‌های ذی‌ربط و همچنین همراهی و همدلی مردم و ساکنان منطقه، مشکلات کسانی که سال‌ها از حق خود محروم شده‌اند، حل شده و دغدغه‌های آن‌ها برطرف شود.

در این بازدید وزیر راه و شهرسازی گزارشی از موقعیت مکانی و اراضی الحاقی برای طرح نهضت ملی مسکن و نیز مشکلات موجود در مسیر تکمیل واحد‌های مسکن مهر و برنامه‌ریزی‌های انجام شده برای آماده سازی شبکه‌های زیربنایی و روبنایی فاز‌های مسکونی منطقه پردیس ارائه کرد.

انتهای پیام/ 118

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها