به روز شده در: ۱۰ مهر ۱۴۰۱ - ۲۱:۲۱
رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی:
حدادعادل گفت: انفجارهای پی‌درپی در مدرسه‌ها و حسینیه‌ها و مسجدهای افغانستان دل هر انسانی را به درد می‌آورد.
کد خبر: ۵۱۸۱۲۳
تاریخ انتشار: ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۵ - 23April 2022
انفجارهای پی‌درپی در افغانستان دل هر انسانی را به درد می‌آوردبه گزارش گروه اخبار داخلی دفاع‌پرس، حداد عادل رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در پیامی در خصوص انفجارهای اخیر در کابل، نوشت: انفجارهای پی‌درپی در مدرسه‌ها و حسینیه‌ها و مسجدهای افغانستان دل هر انسانی را به درد می‌آورد.
 
متن پیام به شرح زیر است:
 
انفجارهای پی‌درپی در مدرسه‌ها و حسینیه‌ها و مسجدهای افغانستان و به شهادت رسیدن صدها دانش‌آموز نوجوان دختر و پسر و ده‌ها مرد و زن روزه‌دار مؤمن، خبری است که دل هر انسان صاحب‌وجدان و هر مسلمان معتقد و مؤمن را به درد می‌آورد.
 
آنچه مسلم است این است که در پشت همهٔ این قساوت‌ها و نسل‌کشی‌ها، دشمنان قسم‌خوردۀ اسلام و توطئه‌گران غربی و صهیونیستی و مزدوران منطقه‌ای آنها قرار دارند. آنها همان قدرت‌هایی هستند که گاه از کشته شدن یک نفر به کمک امپراتوری رسانه‌ای خود در جهان غوغا برپا می‌کنند، اما در برابر چنین حوادثی سکوت می‌کنند.
 
شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی ضمن محکوم کردن این جنایت‌ها و همدردی و اظهار تسلیت به خانواده‌های داغدار و ملت افغانستان از همگان می‌خواهد به هر نحو که ممکن است برای متوقف ساختن این روند فزاینده بمب‌گذاری‌ها و انفجارات در افغانستان اقدام کنند.
 
غلامعلی حدادعادل
 
رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی
 
انتهای پیام/ 241
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار