به روز شده در: ۰۸ تير ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۴
امام جمعه بوشهر مطرح کرد:
«صفایی بوشهری» گفت: توجه به اجرایی شدن طرح صیانت و ارتقا برنامه فرهنگی اجتماعی جامعه یک ضرورت است و در این عرصه اسناد بالادستی لازم وجود دارد.
کد خبر: ۵۲۲۰۰۴
تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۲:۰۱ - 12May 2022

ضرورت اجرایی شدن طرح صیانت و ارتقا برنامه فرهنگی اجتماعی جامعهبه گزارش دفاع‌پرس از بوشهر، آیت‌الله «غلامعلی صفایی بوشهری» نماینده ولی فقیه در استان بوشهر، امروز (پنجشنبه) در نخستین جلسه قرارگاه عفاف و حجاب استان بوشهر یکی از مهمترین برنامه در عرصه فرهنگی اجتماعی را توجه به عفاف و حجاب دانست و اظهار داشت: در تمدن‌آفرینی، فرهنگ در نظام‌واره تمدن اسلامی اصل است و تمامی امور در عرصه سیاست، اقتصاد، دفاعی، دینی، علم و فناوری بر خواسته از نظام فرهنگی است.

وی با بیان اینکه خداوند متعال تمام کارها در عرصه عمل صالح مرتبط با ایمان قرار داده است گفت: در جامعه فرهنگ مسموم شد همه موارد جامعه را مخدوش می‌کند و تحت‌الشعاع قرار می‌دهد.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر از فعالیت تهاجم نرم بر 2 پایه اجتماعی و فرهنگی دانست و بیان داشت: دشمن برای به فساد کشیدن اخلاق جامعه و ابتذال فرهنگی و اجتماعی طرح‌های مختلفی اجرا کرده است که باید هوشمندانه مورد توجه ویژه قرار بگیرد.

امام جمعه بوشهر توجه به روان‌شناختی، جامعه‌شناسی و سیاست دشمن در عرصه تهاجم نرم را یک ضرورت دانست و تأکید کرد: توجه به اجرایی شدن طرح صیانت و ارتقا برنامه فرهنگی اجتماعی جامعه یک ضرورت است و در این عرصه اسناد بالادستی لازم وجود دارد.

صفایی بوشهری روان‌شناختی و جامعه‌شناسی بر اساس آموزه‌های اسلامی، ایرانی و هدایت‌های مقام معظم رهبری را مورد تأکید قرار داد و افزود: در زمینه فرهنگی عمومی جامعه 32 دستگاه مرتبط هستند که لازم است از این ظرفیت‌ها استفاده شود.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با اشاره به ابلاغ تشکیل قرارگاه عفاف و حجاب توسط وزیر کشور به استانداران خاطر نشان کرد: از توجه استاندار بوشهر در تشکیل این قرارگاه قدردانی می‌شود که در این عرصه همدلی همه دستگاه‌ها در دفاع مقدس فرهنگی اجتماعی یک ضرورت است.

وی اجرایی شدن صیانت از طرح‌های فرهنگی اجتماعی جامعه را وظیفه الهی، شرعی، انقلابی و قانونی دانست و تأکید کرد: دشمنان برای تحقق اهداف و برنامه‌های خود از همه راه‌ها و ظرفیت‌ها استفاده می‌کنند که هوشیاری آحاد جامعه به ویژه جوانان و نوجوانان و خانواده‌ها امری مهم است.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار