به روز شده در: ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۴
شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین تصاویر جدیدی از نفوذ پهپاد خود به شهرک‌های صهیونیستی در جریان جنگ «سیف القدس» منتشر کرد.
کد خبر: ۵۲۳۵۶۶
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۴ - 20May 2022

به گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس، «سرایا القدس» شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین، شامگاه پنجشنبه، تصاویری ضبط‌شده جدیدی از شهرک‌های اطراف نوار غزه در جریان جنگ «سیف القدس» منتشر کرد.

انتشار تصاویری جدید از نفوذ پهپاد مقاومت به شهرک‌های صهیونیستی

شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین اعلام کرد که پهپاد‌های مقاومت فلسطین سال گذشته پس از نفوذ به اراضی اشغالی توانسته بودند این تصاویر را ضبط کنند و به سلامت به آشیانه خود بازگردند.

سرایا القدس این تصاویر را به همراه چند ویدئوی دیگر از سال‌های گذشته تحت عنوان «سلسال النصر» (آب خوشگوار پیروزی) در سالروز جنگ «سیف القدس» منتشر کرده است.

در این ویدئو عنوان شده است: «پس از تهدیدات دشمن و اشاره به حمله زمینی به نوار غزه، فرماندهی سرایا القدس به نیروی هوایی دستور اجرای عملیات شناسایی خط مرزی حدفاصل [میان نوار غزه و شهرک‌های صهیونیست‌نشین]و بررسی منطقه عملیات را داد.»

شاخه نظامی جهاد اسلامی در ادامه اضافه کرد: «یکی از پهپاد‌های ما مأموریت شناسایی موفقیت‌آمیزی را انجام داد و ادعای دروغین ارتش [رژیم] اشغالگر را برملا ساخت. مشخص شد که در خط حدفاصل هیچ گونه نیرویی مستقر نیست. پهپاد به سلامت به پایگاه خود بازگشت.»

انتهای پیام/ 141

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار