به روز شده در: ۱۶ تير ۱۴۰۱ - ۱۷:۲۴
۲۶۰ نماینده مجلس شورای اسلامی در بیانیه‌ای از عملکرد معاونت پارلمانی رییس‌جمهور تقدیر کرده و همکاری وی را برای ایجاد تفاهم و همکاری بین دولت و مجلس دانستند.
کد خبر: ۵۲۴۰۴۷
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۰ - 22May 2022

نمایندگان مجلس از عملکرد معاونت پارلمانی رییس‌جمهور قدردانی کردندبه گزارش گروه اخبار داخلی دفاع‌پرس، «سیدمحسن دهنوی» عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی روز یک‌شنبه (یکم خرداد) بیانیه‌ای با امضای ۲۶۰ نفر از نمایندگان خطاب به رییس‌جمهور در مورد تعامل بین دولت و مجلس و عملکرد معاونت پارلمانی رئیس جمهور را قرائت کرد.

در این بیانیه آمده است: تفاهم و تعامل سازنده بین دولت مردمی و مجلس شورای اسلامی هماهنگی و افزایش کارآمدی مجموعه دستگاه‌های اجرایی، پاسخگویی به مطالبات مردم شریف و ارتقاء سرمایه اجتماعی و تحکیم پایه‌های نظام جمهوری اسلامی است. بر خود لازم می‌دانیم از زحمات و تلاش‌های بی‌وقفه برادر جهادی، مومن، پاکدست، فسادستیز و انقلابی جناب آقای سید محمد حسینی قدردانی نموده و تعامل سازنده و ضابطه‌مند و فعالیت‌های بی شائبه ایشان و همکارانشان در جهت ایجاد تفاهم و همکاری بین دولت و مجلس را ارج نهیم.

در ادامه این بیانیه آمده است: حضور دائمی ایشان در صحن علنی مجلس و احساس مسئولیت در حل مشکلات حوزه انتخابیه نمایندگان و حضور فعال و کارآمد ایشان در بررسی طرح‌ها و لوایح و ایجاد ارتباط با سایر ارکان دولت و وزارتخانه‌ها و سازمان‌های ذیربط و نیز انتخاب همکاران متعهد و دلسوز در آن حوزه از نقاط قوت دولت در تعامل با مجلس شورای اسلامی است که در اذهان نمایندگان مجلس به یادگار باقی خواهد ماند.

انتهای پیام/341

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار