به روز شده در: ۱۰ مهر ۱۴۰۱ - ۲۲:۰۰
نتایج تحقیقات سی‌ان‌ان؛
شبکه آمریکایی سی‌ان‌ان نتایج تحقیقات مستقل خود در ارتباط با ترور شیرین ابوعاقله خبرنگار فلسطینی را منتشر و ادعا‌های رژیم صهیونیستی در این باره را تکذیب کرد.
کد خبر: ۵۲۴۹۵۰
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۸ - 25May 2022

شیرین ابوعاقله را نظامیان اسرائیلی ترور کرده‌اندبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس به نقل از وبگاه النشره، شبکه آمریکایی سی‌ان‌ان نتایج تحقیقات مستقل خود در ارتباط با شهادت شیرین ابوعاقله خبرنگار فلسطینی را منتشر کرد.

در این گزارش آمده است: تحلیل آثار برجای مانده بر روی درختی که شیرین ابوعاقله پشت آن پناه گرفته بود، نشان می‌دهد که وی عامدانه هدف تیراندازی قرار گرفته است.

سی‌ان‌ان در ادامه گزارش خود تاکید کرده است: شواهد و قرائن حاکی از آن است که در نزدیکی منطقه‌ای که شیرین ابوعاقله در آن حضور داشت، افراد مسلح دیگر غیر از نظامیان اسرائیلی حضور نداشته اند.

این شبکه آمریکایی تصریح کرد: تحقیقات و ادله جمع آوری شده نشان می‌دهد که شیرین ابوعاقله از سوی نظامیان اسرائیلی هدف قرار گرفته است.

گفتنی است نظامیان صهیونیست دو هفته پیش «شیرین ابو عاقله» خبرنگار فلسطینی را در جریان پوشش خبری حوادث و درگیری‌های اردوگاه جنین، به ضرب گلوله مستقیم از ناحیه سر به شهادت رساندند.

انتهای پیام/ ۱۳۴

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها