به روز شده در: ۱۴ مهر ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۶
شهردار تهران:
زاکانی گفت: لیست ۱۲۹ ساختمان ناایمن منتشر شده مرجعیت ندارد و مجموعه شهرداری تهران ستاد ویژه‌ای در رابطه با این ساختمان‌ها تشکیل داده است.
کد خبر: ۵۲۶۰۵۸
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۳ - 31May 2022

لیست منتشر شده ۱۲۹ ساختمان ناایمن در پایتخت مرجعیت ندارد

به گزارش گروه سایر رسانه‌های دفاع‌پرس، «علیرضا زاکانی» شهردار تهران در گفت‌وگویی در واکنش به انتشار لیستی مبنی بر اسامی ۱۲۹ ساختمان‌های ناایمن شهر تهران، اظهار داشت: به هیچ وجه نه برای این لیست منتشر شده و نه برای سایر لیست‌ها مرجعیتی وجود ندارد.

وی با اشاره به اقدامات شهرداری تهران در خصوص ساختمان‌های ناایمن گفت: در شهرداری تهران ستادی تشکیل شده که خروجی آن ستاد، بازبینی گود‌ها و ساختمان‌های شهر است و امکانی را فراهم می‌کند تا ما بتوانیم در جهت استحکام بنا‌های موجودی که خدمات ارائه می‌دهند و گود‌های خطرناک گام برداریم.

شهردار تهران تصریح کرد: لیست‌هایی که منتشر می‌شوند جز التهاب در جامعه نتیجه دیگری ندارند، خواسته شهرداری از شهروندان این است که توجهی به این لیست‌ها نداشته باشند.

زاکانی با بیان اینکه در مجموعه شهرداری موضوع ساختمان‌های نا ایمن را دنبال می‌کنیم، گفت: در همین راستا از سایر دستگاه‌ها کمک خواسته‌ایم و جلساتی با دادستانی برگزار شده است، اما این این موضوعی نیست که در مدت کوتاه جمع آوری شود.

منبع: مهر

انتهای پیام/ ۹۱۱

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار