به روز شده در: ۱۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۶
جنبش کتائب حزب‌الله عراق اعلام کرد که اظهارات وزیر خارجه سابق آمریکا درباره ترور فرماندهان پیروزی، دست داشتن برخی شخصیت‌های دستگاه اطلاعاتی عراق در این جنایت را فاش کرد.
کد خبر: ۵۲۹۷۵۴
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۲۰ - 19June 2022
کتائب حزب‌الله: اظهارات پامپئو، خیانت و توطئه برخی شخصیت‌های امنیتی را فاش کردبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس، جنبش موسوم به کتائب حزب‌الله عراق در بیانیه‌ای به اظهارات «مایک پامپئو» وزیر خارجه سابق آمریکا درباره ترور فرماندهان پیروزی، واکنش نشان داد.
 
در این بیانیه آمده است: «هر روز حقایق جدیدی از جنایت بزرگی که کشور شر- آمریکا- علیه فرماندهان پیروزی شهید حاج قاسم سلیمانی و شهید ابومهدی المهندس در فرودگاه بغداد مرتکب شد، افشا می‌شود و حلقه‌های خیانت و توطئه عناصر کُرد و شخصیت‌های وابسته به دستگاه امنیتی عراق که در فرودگاه برای منافع آمریکا خدمت می‌کنند و چه بسا در جنایت‌هایی علیه ملت عراق دست داشته‌اند، افشا می‌شود».
 
بنابر گزارش وبگاه «المعلومه»، در این بیانیه همچنین آمده است که اظهارات پامپئو درباره جنایت این ترور، گفته‌های کتائب حزب‌الله و مواضع آن در خصوص اتهامات مدیر و عناصر دستگاه اطلاعاتی عراق و دست داشتن آن‌ها در جنایت فرودگاه بغداد را تأیید می‌کند.
 
انتهای پیام/ 241
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها