به روز شده در: ۱۵ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۱۹
فرمانده کل سپاه خبر داد؛
سرلشکر سلامی با بیان اینکه امسال هشت هزار روستا توسط سپاه آب‌رسانی خواهد شد، گفت: عبور موفق از جنگ اقتصادی موضوع ورود سپاه به صرفه‌جویی آب و برق است.
کد خبر: ۵۳۰۲۶۹
تاریخ انتشار: ۰۱ تير ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۴ - 22June 2022

سرلشکر سلامیبه گزارش خبرنگار دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، سردار سرلشکر پاسدار «حسین سلامی» فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) در آیین آغاز رزمایش مشترک صرفه‌جویی مصرف آب و برق که با حضور «علی اکبر محرابیان» وزیر نیرو و جمعی از فرماندهان و مسئولین در ستاد فرماندهی کل سپاه برگزار شد، اظهار داشت: این که در جنگ اقتصادی قرار داریم، واقعیتی پذیرفته شده است؛ از این رو ادراک ما از شرایطی که در آن هستیم، بیانگر قرار داشتن در این جنگ آن‌هم با تمام مشخصاتی که برای یک جنگ متصور باشد، است.

وی افزود: جنگ‌ها با هر ماهیتی که تحمیل می‌شوند، هدف‌شان شکستن اراده طرف مقابل است و امروز ما در مقابل یک‌ تهاجم اقتصادی از سوی دشمن قرار داریم.

سردار سلامی ادامه داد: هرچند این تحریم‌ها تاکنون موجب رویش‌های ارزشمند برای گسستن تمام بند‌های وابستگی از بیگانگان شده است، اما از آنجایی که ما در حصر و جنگ اقتصادی هستیم، این کشور باید قادر باشد با استفاده از منابع داخلی استمرار حیات و استقلال خود را تداوم بخشد.

فرمانده کل سپاه عنوان کرد: عبور موفق از جنگ اقتصادی موضوع ورود سپاه به صرفه‌جویی آب و برق است؛ البته در صرفه‌جویی همیشه برداشتن بار اضافی مد نظر است. کشوری که می‌خواهد پیشرفت کند، لازمه آن برخورداری از آب است؛ به همین جهت هیچ‌کس حق ندارد که سرمایه‌های خود را با مصرف بیهوده، هدر دهد.

سرلشکر سلامی با بیان اینکه امسال هشت هزار روستا توسط سپاه آب‌رسانی خواهد شد، گفت: سپاه همواره اهل عمل است؛ لذا در اجرای مصرف بهینه انرژی نیز مصمم است؛ زیرا بدین‌وسیله تلاش داریم تا توطئه‌های شوم دشمن در سیاه‌نمایی در حوزه آب و برق را شکست دهیم و از زحمات کسانی که در سرما و گرما تلاش می‌کنند تا انرژی در دسترس همگان قرار گیرد، قدردانی کنیم.

انتهای پیام/ 231

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار