فرمانده سپاه تهران بزرگ:

فاز جدید مرکز درمان شهید زیادیان به‌زودی احداث می‌شود

سردار حسن‌زاده گفت: ۱۵۰۰ مددجو در مرکز درمان شهید زیادیان سپاه تهران بزرگ وجود دارد که ظرف شش ماه آینده فاز جدید این مرکز را با طرفیت ۱۱۰۰ نفر احداث خواهیم کرد.
کد خبر: ۵۳۰۶۶۶
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۷ - 25June 2022

فاز جدید مرکز درمان شهید زیادیان به‌زودی احداث می‌شودبه گزارش خبرنگار دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، سردار «حسن حسن‌زاده» فرمانده سپاه تهران بزرگ صبح امروز (شنبه) در همایش ملی جشن نجات، که در مرکز درمان شهید زیادیان برگزار شد، اظهار داشت: ۱۵۰۰ مددجو در مرکز درمان شهید زیادیان سپاه تهران بزرگ وجود دارد که ظرف شش ماه آینده فاز جدید این مرکز را با طرفیت ۱۱۰۰ نفر احداث خواهیم کرد.

سردار حسن‌زاده افزود: در این مرکز فعالیت‌های فرهنگی هم دنبال می‌شود که از جمله می‌توان به گروه‌های سرود ۸۰ نفری و تئاتر اشاره کرد به نحوی که به مناسبت‌های مختلف مددجویان، مسابقات فرهنگی و ورزشی دارند و حتی در قالب گروه‌های جهادی نیز فعالیت‌های اجتماعی انجام می‌دهند.

فرمانده سپاه تهران بزرگ ادامه داد: یکی از مشکلات ما در این مرکز، زمان‌بر بودن یافتن خانواده‌های مددجویان است، زیرا بعضا تا یک‌سال و نیم زمان می‌برد تا خانواده این افراد را پیدا کنیم؛ همچنین یکی دیگر از فعالیت‌های این مرکز ایجاد کارگاه‌های حرفه‌آموزی است، به همین جهت اکنون به‌دنبال گرفتن سفارش‌های دوخت البسه نظامی توسط مددجویان این مرکز هستیم.

سردار حسن‌زاده تصریح کرد: همیشه از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی به ما توصیه شده که کار‌های سخت و بر زمین مانده را انجام دهیم به همین علت هدف‌گذاری ما این است که میزان پاک ماندن مددجویان را افزایش دهیم و این هم در بلند مدت شدنی است.

انتهای پیام/ ۲۳۱

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار