به روز شده در: ۱۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۰
نماینده مردم در مجلس:
علیزاده گفت: در طول تاریخ همواره صهیونیست‌ها جنایت کرده‌اند و آمریکا از این جنایات حمایت کرده یا به دنبال توجیه نتایج خونبار آن بوده است.
کد خبر: ۵۳۲۸۳۱
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۷ - 06July 2022

آمریکا همواره از جنایت صهیونیست‌ها حمایت کرده است

به گزارش گروه سایر رسانه‌های دفاع‌پرس، «علی‌اکبر علیزاده برمی» نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگویی اظهار داشت: رژیم صهیونیستی در سابقه خود حمله به ساختمان رادیو و تلوزیون غزه و محل استقرار رسانه‌ها را دارد و این بار نیز قتل شیرین ابو عاقله خبرنگار با سابقه جنگ را به سیاهه‌ی جنایات خود اضافه کرده است.  

وی افزود: این جنایات برای جلوگیری از انعکاس حملات خون بار این رژیم علیه مردم بی دفاع و در محاصره است تا دنیا نداند که در سرزمین‌های اشغالی چه می‌گذرد چرا که آن‌ها از افکار عمومی می‌ترسند و با سانسور و وارونه جلوه دادن وقایع می‌خواهند چهره خود را شکل دیگری نشان دهند.

نماینده دامغان تصریح کرد: آمریکا در این جنایات شریک است چرا که همواره از اقدامات صهیونیست‌ها حمایت کرده است و به آن مشروعیت داده و با حمایت‌های تسلیحاتی خود باعث کشتار ملت مظلوم فلسطین شده است و این طبیعی است که جنایت علیه خبرنگار شبکه الجزیره را نیز غیر عمد و یا نا شفاف بداند.

بر اساس این گزارش، وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد که بازرسان مستقل پس از انجام معاینات دقیق پزشکی قانونی به نتیجه قطعی در مورد منبع گلوله‌ای که شیرین ابوعاقله را به شهادت رساند، نرسیده‌اند.

منبع: خانه ملت

انتهای پیام/ ۹۱۱

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار