به روز شده در: ۱۰ مهر ۱۴۰۱ - ۲۳:۳۵
با هدف مشارکت مردم در امور خیر؛
شبکه تهران سیما برای ارج نهادن به ارزش‌های والای عید غدیر و تکریم این روز معنوی، پویش «یک یا علی» را با هدف مشارکت مردم در امور خیر اجتماعی و خانوادگی راه‌اندازی کرده است.
کد خبر: ۵۳۲۸۴۱
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۷ - 06July 2022

پویش یک یا علی تا غدیربه گزارش گروه فرهنگ و هنر دفاع‌پرس، شبکه پنج سیما با برنامه‌های به خانه برمی‌گردیم، رنگین‌کمان، شب فیروزه‌ای و شهر امن به استقبال عید غدیر می‌رود.

مخاطبان می‌توانند با مشارکت در پویش‌های طراحی شده در هر برنامه، سهم بسزایی در تکریم غدیر داشته باشند.

همراهان همیشگی برنامه‌های شبکه پنج سیما با ارسال تصاویر از طبخ شیرینی و کیک‌های خانگی در روز عید غدیر به برنامه به خانه برمی‌گردیم می‌توانند به این پویش بپیوندند.

همچنین کودکان از امروز تا عید غدیر با ارسال نقاشی‌های زیبای کودکانه خودشان به برنامه رنگین‌کمان، می‌توانند نام خود را در پویش «یک یا علی» ثبت کنند.

برنامه‌های شب فیروزه‌ای با اجرای ابوالفضل آقاخانی و شهر امن با اجرای محمود رضا قدیریان نیز پویش یک یا علی را با هدف نشاندن لبخند بر لبان هموطنان، شاد کردن قلوب مسلمین، دست‌گیری نیازمندان، باز کردن گره از کار مردم، هدیه دادن، آذین بندی خانه و محله‌ها و ... آغاز کرده است و با این هدف به استقبال عید سعید غدیر می‌رود. هموطنان می‌توانند با ارسال عکس، فیلم و یا متن و دلگویه‌های خودشان به پویش «یک یا علی» این برنامه‌ها بپیوندند.

گفتنی است برنامه شبانگاهی شب فیروزه‌ای هر هفته از یکی از شهرستان‌های استان تهران روی آنتن می‌رود. این برنامه در این هفته از قرچک ورامین هرشب ساعت ۲۱ پخش می‌شود.

همچنین برنامه شهر امن که با هدف آموزش رفتار‌های ترافیکی و بررسی علل و عوامل پرخطر تصادفات شهری پخش
می‌شود، هر هفته روز‌های زوج ساعت شش پخش می‌شود.

یادآور می‌شود آنونس روزشمار فرارسیدن عید غدیر از امروز شروع شده است و در زمان پخش سایر برنامه‌های شبکه به صورت زیرنویس از مخاطبان دعوت می‌شود تا به پویش «یک یا علی» شبکه پنج سیما بپیوندند.

انتهای پیام/341

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها