به روز شده در: ۰۵ مهر ۱۴۰۱ - ۲۲:۰۰
ساترا اعلام کرد؛
سازمان تنظیم مقررات رسانه‌های صوت‌و تصویر فراگیر (ساترا)، دو دوره‌ آموزشی با عناوین «مدیریت رسانه» و «مهارت ارزیابی محتوا» را به‌منظور ارتقاء و توانمندسازی رسانه‌های دارای مجوز از این سازمان برگزار می‌کند.
کد خبر: ۵۳۷۰۲۳
تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۱ - 31July 2022

به گزارش گروه فرهنگ و هنر دفاع‌پرس، سازمان تنظیم مقررات رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر، در راستای توانمندسازی رسانه‌های دارای مجوز از این سازمان، دوره‌های آموزشی «مدیریت رسانه» و «مهارت ارزیابی محتوا» را برای فعالان رسانه‌های حوزه صوت و تصویر فراگیر برگزار می‌کند.

در این دوره‌ها بر موضوعاتی همچون اقدامات و تجربیات آموزشی در سطح ملی و بین‌المللی، توجه به ملاحظات بومی و هنجاری، انطباق و پیوستگی سرفصل‌های آموزشی با حوزه فعالیت فعالان حوزه صوت و تصویر فراگیر در فضای مجازی و توجه به نیاز‌های عمومی و تخصصی مدیران و رابط‌های محتوایی رسانه‌ها تاکید شده است.

این دوره‌ها که بخشی از فرآیند صدور قطعی مجوز فعالیت رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر خواهد بود از تاریخ ۱۲/ ۵/ ۱۴۰۱ الی ۲۰/ ۷/ ۱۴۰۱ به صورت ترکیبی (حضوری- مجازی) ذیل آموزش‌های آزاد دانشگاه صدا و سیما برگزار خواهد شد و در پایان دوره، به دانش‌پذیرانی که موفق به کسب نمره لازم در ارزشیابی شوند، مدرک معتبر از دانشگاه صداوسیما و مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اعطاء می‌شود.

علاقه‌مندان برای ثبت‌نام و شرکت در این دوره‌ها می‌توانند به آدرس http://lms.iribu.ac.ir مراجعه و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۸۸۳۴۵۲۴۳ تماس حاصل کنند.

انتهای پیام/ 121

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها