به روز شده در: ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۰:۰۱
شهید حسین رفیعی در قسمتی از وصیت‌نامه خود آورده است‌: «وحدت را حفظ کنید، زیرا با وحدت ما پیروز خواهیم شد و شهدا و خانواده شهدا را فراموش نکنید.»
کد خبر: ۵۳۸۰۰۳
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۵۲ - 05August 2022

شهید رفیعی: شهدا را فراموش نکنید

به گزارش گروه سایر رسانه‌های دفاع‌پرس، «شهید» شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.

می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها، شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت... برگ سبزی، تحفه درویش، تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

وصیت‌نامه شهید حسین رفیعی

«بسم الله الرحمن الرحیم

"و لا تقولو لمن یقتلو فی سبیل الله امواتا بل احیاء و لکن لاتشعرون"

در این لحظاتی که این وصیت نامه را می‌نویسم نمی‌دانم که تقدیر من چه خواهد شد آیا شایستگی آن را دارم که برای اعتلای قرآن و اسلام در راهت شهید شوم.

خدایا من برای دفاع از دین تو و اطاعت از حکم پیر جماران که نایب امام زمان (عج) است عازم جبهه‌های جنگ حق علیه باطل شده‌ام و از تو می‌خواهم که در هنگام نبرد با دشمنان اسلام و قرآن بر من آرامش دهی تا از انبوه آتش آن‌ها ترس در دلم راهی نیابد تا برای رضای تو همچنان با غرش به پیش بروم.

خداوندا از وسواس شیطانی که همیشه در هر حال ما را تهدید می‌کند به تو پناه برده و مرا کمک کن تا از شر هوا‌های نفسانی در امان باشم.

پدر و مادر عزیزم افتخار می‌کنم که در دامان پاکتان پرورش یافتم و با اسلام و قرآن آشنا شدم.

برادران سپاهی‌ام تقاضا دارم که وحدت را میان امت حزب الله حفظ کنند، چون با همین وحدت است که ما پیروز شدیم و از شما می‌خواهم به خانواده‌های شهدا سر بزنید و یادی از شهدا کنید.‌ای امت شهیدپرور سلام مرا از میان سنگر‌های پرشور و حال بپذیرید و دانسته باشید که انسان در سختی‌ها آزمایش می‌شود و هر چه پیش آید از طرف خداوند و صاحب تمام جهان است. مسجد‌ها را پر کنید و دعای کمیل و توسل را به شما عزیزان پیشنهاد می‌کنم؛ امام امت را یاری کنید، چون انقلاب ما با یاری شما و امام امت پابرجاست و امیدوارم که امام عزیز را در هیچ موقع تنها نگذارید.

همسر عزیزم از تو می‌خواهم مرا حلال کنی و در مقابل با این سختی‌ها مقابله کنی. اگر فرزندی به جای ماند تمام اخلاق‌های اسلامی را به او یاد بده تا رهرو راه شهدا باشد.»

منبع: فارس

انتهای پیام/ ۹۱۱

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها