به روز شده در: ۱۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۹:۰۸
نماینده مردم در مجلس:
مالکی گفت: تفکیک وزارت صمت و تشکیل وزارت بازرگانی حداقل ۶ ماه از ظرفیت کاری دولت را می‌گیرد و بار مالی زیادی هم دارد.
کد خبر: ۵۳۸۶۷۱
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۴ - 10August 2022

تشکیل وزارت بازرگانی زمان‌بر و دارای بار مالی است

به گزارش گروه سایر رسانه‌های دفاع‌پرس، «فداحسین مالکی» نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگویی درباره تفکیک وزارت صمت و تشکیل وزارت بازرگانی، اظهار داشت: این اقدام کار سختی است و باید به طور دقیق آن را بررسی کنیم تا هزینه‌های سنگینی به دولت تحمیل نشود

مالکی بیان کرد: ما اگر یکسری دستگاه‌ها را با هم ادغام کنیم، هزینه‌هایی را برای دولت به وجود می‌آورد و اگر آنان را از هم جدا کنیم، باز هم هزینه‌های خاص خودش را دارد.

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در شرایط فعلی باید همه تلاش و تمرکز ما روی این باشد که مشکلات اقتصادی، تورم و گرانی در جامعه از بین برود و این مسئله باید در اولویت کشور باشد.

مالکی تاکید کرد: تفکیک وزارت صمت و تشکیل وزارت بازرگانی حداقل ۶ ماه از ظرفیت کاری دولت را می‌گیرد و بار مالی زیادی هم دارد.

وی گفت: ممکن است دولت با تفکیک وزارت صمت و تشکیل وزارت بازرگانی به دنبال آن باشد که سیاست‌گذاری‌ها و نظارت خود بر فرآیند صادرات و واردات را افزایش دهد که این مسئله مهم و قابل توجه است، اما زمان بر بودن و پر هزینه بودن این موضوع را هم باید در نظر گرفت تا مشکلی برای دولت ایجاد نشود.

منبع: مهر

انتهای پیام/ ۹۱۱

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار