به روز شده در: ۰۶ آذر ۱۴۰۱ - ۲۲:۵۷
فرمانده نیروی زمینی ارتش در گفت‌وگو با دفاع‌پرس:
امیر سرتیپ حیدری گفت: یکی از وظایف ما این است که منش، سیره و زندگینامه شهدا را برای آحاد جامعه به‌ویژه نسل جوان تبیین کنیم.
کد خبر: ۵۳۸۷۳۱
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۱:۵۲ - 13August 2022

امیر سرتیپ کیومرث حیدریامیر سرتیپ «کیومرث حیدری» فرمانده نیروی زمینی ارتش در گفت‌وگو با خبرنگار دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، با اشاره به رشادت‌های رزمندگان اسلام به ویژه این نیرو در پاسخگویی به تجاوز وحشیانه رژیم بعث، اظهار داشت: نیروی زمینی محوری ارتش جمهوری اسلامی ایران در دوران دفاع مقدس این افتخار را داشت که ۴۶ هزار شهید عزیز را تقدیم استقلال و دفاع از تمامیت ارضی کشور کند.

وی افزود: رشادت، جهاد، ایثارگری و نبرد قهرمانانه رزمندگان اسلام در دفاع مقدس در حافظه تاریخی ملت ایران ماندگار است و چون ستاره‌ای می‌درخشد.

امیر حیدری ادامه داد: یکی از وظایف ما امروز این است که منش، سیره و زندگینامه شهدا، جانبازان و رزمندگان اسلام را برای آحاد جامعه به‌ویژه نسل جوان تبیین و ترسیم کنیم که در این رابطه استفاده از ابزار‌های هنری، می‌تواند کارآمد باشد.

فرمانده نزاجا گفت: امروز در سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس ارتش و نیروی زمینی فعالیت‌های گسترده‌ای صورت گرفته تا یاد و خاطره شهدای عزیز و یادگاران دفاع مقدس برای جامعه اسلامی احیا و سیره رفتاری‌شان تبیین شود تا بدین ترتیب نسل‌های آینده با این سلوک‌های ارزشمند ارتباط برقرار کنند و ادامه‌دهنده راه شهدا که حرکت در همان خط ولایت است، باشند.

انتهای پیام/ 221

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها