به روز شده در: ۱۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۲
با صدور پیامی صورت گرفت؛
خانواده سردار شهید حاج رحیم کابلی با قدردانی از مردم شهیدپرور مازندران در تشییع پیکر شهدای مدافع حرم اعلام کردند: امیدواریم، چون کوه دماوند ستبر در برابر هجمه و کید شیاطین خارجی و داخلی بایستید.
کد خبر: ۵۳۸۹۹۸
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۲ - 12August 2022

پیام قدردانی خانواده سردار شهید کابلی از مردم شهیدپرور مازندرانبه گزارش گروه حماسه و جهاد دفاع‌پرس، خانواده سردار شهید حاج رحیم کابلی از شهدای مدافع حرم حماسه خان‌طومان طی بیانیه‌ای از حضور حماسی مردم شهیدپرور استان مازندران در تشییع و تدفین شهدای مدافع حرم تازه تدفین شده به ویژه سردار شهید کابلی قدردانی کردند.

در این بیانیه آمده است:

سعادت و شهادت منتهای آرزوی امتی است که در مسیر قرب الهی دائما در جهادند و هجرت. مجاهدتی که هجرت و صعود به رتبه و مقامی بالاتر و والاتر یعنی تبدیل شدن به خَیْرَ أُمَّةٍ أُخْرِجَتْ لِلنَّاسِ را در پی دارد.

لازمه چنین صعودی بهزیستی توام با سعادت در دنیا و ورود با شهادت در دیار ابدیت است؛ چرا که غیر از این چیزی جز خسران نیست.

بی‌شک امت سعید و شهید جز تمسک به قرآن و آل الله علیهم السلام راهی نمی‌بیند و نمی‌رود و ما نیز شاکریم که در بین چنین امت مجاهد و مهاجر الی الله زیست می‌کنیم و به‌حق اثبات این حقیقت را در این مدت شش و اندی سال با آثار و نشانه‌هایی که امت حق جو و شهادت جو و شهیدپرور به نمایش گذاشته‌اند به جان دریافتیم.

مردم بیدار و عوامل خدوم عزیز که بعد از واقعه عاشورایی خان‌طومان و به شهادت رسیدن مدافعان حریم ولایت و حرم آل الله، شهیدان مکرمی، چون چشم بصیر لشکر اسلام؛ حاج حبیب‌الله قنبری و جوان غیور و دلداه‌ی مکتب ولایت؛ آقاسیدسجاد خلیلی و عزیز مهاجر و مجاهد ما حاج رحیم کابلی در نهایت قدرشناسی از مقام شامخ شهدا سنگ تمام گذاشته‌اید و درد فراق ما را تسکین بوده‌اید، ما نیز خاضعانه شاکر و قدرشناس این محبت بیکران شما هستیم و از درگاه الهی برای شما و نسل آخر الزمانی شما زندگی توام با سعادت و رفتن به ابدیت با شهادت را آرزومندیم.

امید است همچنان مجاهدانه یار امان المسلمین و نایب‌الحجه حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای عزیز باشید و در راه استواری نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران عزیز که حاصل قیام پیامبرگونه امام خمینی رحمه الله علیه و جان‌فشانی شهداء، آزادگان، ایثارگران بسیجیان غیور و ثبات قدم و صبوری خانواده‌های مکرم آنان است، چون کوه دماوند ستبر در برابر هجمه و کید شیاطین خارجی و داخلی بایستید.

من الله التوفیق وعلیه التکلان والسلام علی من اتبع الهدی و دین الحق.

خانواده سردار شهید حاج رحیم کابلی

انتهای پیام/ ۱۴۱

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار