به روز شده در: ۱۸ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۴
موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در بیانیه‌ای با گرامیداشت یاد و نام بزرگمرد مدافع حرم آل‌الله، سردار سرافراز شهید حاج حسین همدانی، اظهارات سخیف و مذموم میرحسین موسوی را محکوم کرد.
کد خبر: ۵۳۹۲۵۷
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۲ - 13August 2022

به گزارش گروه حماسه و جهاد دفاع‌پرس، موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در بیانیه‌ای با گرامیداشت یاد و نام بزرگمرد مدافع حرم آل‌الله، سردار سرافراز شهید حاج حسین همدانی، اظهارات سخیف و مذموم میرحسین موسوی را محکوم کرد.

در این بیانیه آمده است:

میرحسین موسوی از سران فتنه سال ۸۸ و از خائنین به آرای ملت در اظهاراتی سخیف و بی‌اساس که ناشی از قلب عنود و رفتار نفاق‌آلود او می‌باشد نسبت به ساحت شریف شهید سرافراز سردار پرافتخار سپاه اسلام حاج حسین همدانی رحمه الله علیه توهین و جسارت کرده است؛ واقعیت این مطلب دو روی یک سکه را نشان می‌دهد.

یکی سردار سبزپوش افلاکی که در راه اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی و خون پاک شهدا از بذل جان و مال و آبروی خویش دریغ نکرد و هوشمندانه در مقاطع و برهه‌های حساس با اقدام به موقع خویش سد راه محکمی شد بر سیل مکاید و دشمنی‌های فتنه گران داخلی در جریان فتنه سال ۸۸ و در برابر فتنه گران تکفیری در دفاع حریم و حرم آل الله؛ و دیگری سبزپوش لجن پراکنی که با خودخواهی و لئامت تمام، بر آرای مردمی که در جهت انجام به تکلیف شرعی خویش و صیانت از قانون اساسی کشور به او رای دادند؛ خیانت کرد وفتنه بزرگی را در برابر این نظام مقدس و ملت شریف به راه انداخت.

دنیای فانی برای هر یک از مسئولین این نظام مقدس، دو رو دارد؛ یا با حسین زمانه ات عهد میبندی و در راه او از بذل جان و مال و آبروی خود دریغ نمی‌کنی، و یا با غرور و توهم در برابر امام جامعه طغیان می‌کنی.

آری؛ این گونه است که سرانجام کار برای یکی می‌شود لقای حق و پیوستن به قافله شهدا و برای دیگری حقد و حسد و کینه و لجن پراکنی.

آقای موسوی، شما از صبر و رافت نظام و رهبری سو استفاده کردید و به جای توبه و برگشتن به آغوش ملت و نظام بی شرمی را از حد گذراندید و کار را به جایی رساندید که در ادامه اظهارات سخیفتان، سخن از موروثی بودن این نظام مقدس به میان آوردید. بدان و آگاه باش که تو از گندم ری نخواهی خورد و این راهی که با شتاب پیش گرفته‌اید به جز روسیاهی و تباهی نیست؛ و چه خوش گفت رهبر فرزانه و حکیم انقلاب در رسای سردار پرافتخار اسلام شهید همدانی؛ «این رزمنده‌ی قدیمی و صمیمی و پر تلاش، جوانی پاک و متعبّد خود را در جبهه‌های شرف و کرامت، در دفاع از میهن اسلامی و نظام جمهوری اسلامی گذرانید و مقطع پایانی عمر با برکت و چهره‌ی نورانی خود را در دفاع از حریم اهل‌بیت علیهم‌السلام و در مقابله با اشقیای تکفیری و ضد اسلام سپری کرد، و در همین جبهه‌ی پر افتخار به آرزوی خود یعنی جان دادن در راه خدا و در حال جهاد فی سبیل الله نائل آمد و فضل و رحمت الهی بر او گوارا باد.»

موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره سردار سرفراز سپاه اسلام شهید حاج حسین همدانی و همه مدافعان وطن و حریم آل الله، اظهارات سخیف و متوهمانه موسوی خائن را محکوم می‌کند و اعلام می‌دارد این راه پر افتخار و پر بهجت خدمت به این نظام و اسلام عزیز با صف بلند و بنیان مرصوص افلاکیان سبزپوش ادامه خواهد داشت و به امید و فضل الهی پرچم این نظام و انقلاب با دستان با کفایت رهبر معظم انقلاب امام خامنه‌ای (مدظله العالی) به صاحب اصلی آن سپرده خواهد شد. ان شاالله

سلام و درود خدا بر شهید همدانی و بر همه مجاهدان راه حق

انتهای پیام/ 121

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها