به روز شده در: ۱۷ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۱۰
رئیس جمعیت هلال‌ احمر:
کولیوند با اشاره به اینکه جمعیت هلال احمر در حال ارتقای سطح توان امدادرسانی به شهروندان است، از آمادگی برای خدمت رسانی به زائران در ایام اربعین حسینی خبر داد.
کد خبر: ۵۳۹۳۸۹
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۰ - 14August 2022

هلال‌احمر آماده خدمت‌رسانی به زائران در اربعین حسینی استبه گزارش گروه اجتماعی دفاع‌پرس، «پیرحسین کولیوند» رئیس جمعیت هلال احمر امروز در جلسه شورای مدیران جمعیت هلال احمر اظهار داشت: امدادگران، داوطلبان و کارکنان جمعیت هلال احمر در روز‌های اخیر در خدمت رسانی به سیل‌زدگان و عزاداران حسینی سنگ تمام گذاشتند و با تمام توان به یاری مردم شتافتند.

وی افزود: اینگونه نیست که به این میزان خدمت رسانی رضایت داشته باشیم و با سنجش و تحقیق در خصوص نقاط ضعف، به سمت ارتقای ارائه خدمات به شهروندان گام برخواهیم داشت.

رئیس جمعیت هلال احمر با اشاره به این که هلال احمر برای خدمت رسانی به زائران اربعین به حالت آماده باش درآمده است، گفت: جمعیت هلال احمر در تمام طول مسیر پیاده روی اربعین حاضر خواهد بود و در مرز‌های شرقی برای زائران ورودی به کشور و در مرز‌های غربی برای زائران عازم عتبات حاضر خواهیم بود تا تردد‌ها و سلامت زائران کنترل شود و مراسم به بهترین شکل ممکن برگزار شود.

کولیوند با گرامیداشت یاد شهدای دفاع مقدس اظهار کرد: در آستانه سالروز بازگشت اسرای دفاع مقدس به کشور هستیم که هلال احمر در این عرصه نیز خوش درخشید و توانست در عرصه بازپیوند، مفقودین و بازگشت اسرا به بهترین شکل عمل کند.

وی افزود: تربیت ۵ هزار تیم واکنش سریع از اولویت‌های جمعیت هلال احمر است و باید به این سمت حرکت کرد تا پوشش سراسری در کشور ایجاد و در هر نقطه کشور تیم‌های واکنش سریع مستقر شوند. آموزش اصل اساسی جمعیت هلال احمر است و تلاش می‌شود تا آموزش‌های ارزشمندی به داوطلبان و جوانان جمعیت هلال احمر ارائه شود.

کولیوند تصریح کرد: امروز ارتقای کمی و کیفی امدادرسانی اصلی اساسی است. هلال احمر در روز‌های اخیر در ۲۶ نقطه کشور درگیر سیلاب شد و با تلاش‌های صورت گرفته میزان رضایتمندی از عملکرد هلال احمر بسیار زیاد بود و باید در راستای ارتقای آن تلاش بیشتر کرد.

انتهای پیام/341

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها