به روز شده در: ۱۰ آذر ۱۴۰۱ - ۲۳:۲۶
وزیر کشور تاکید کرد؛
وحیدی با اشاره به گفت‌وگوی انجام شده با مسئولان هفت استان کشور در کمک به تامین نیازمندی‌های زائران امام رضا (ع) گفت: از ظرفیت استان‌های مختلف برای ارائه خدمات مختلف به زائران رضوی در دهه آخرماه صفر در مشهد استفاده خواهد شد.
کد خبر: ۵۴۶۳۵۳
تاریخ انتشار: ۲۹ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۷ - 20September 2022

به گزارش گروه اخبار داخلی دفاع‌پرس، «احمد وحیدی» وزیر کشور در قرارگاه مرکزی خدمت‌رسانی به زائران رضوی در دهه آخر صفر در مشهد مقدس اظهار داشت: تمهیدات خیلی خوبی اندیشیده شده و نیازمندی‌ها ارزیابی و بخش زیادی از آنها تامین شده است.

وی ادامه داد: کمبودها باید در روزهای آینده تامین شود و با کمک و پیگیری همه دستگاه‌ها که مشتاقانه در حال خدمت هستند، امیدواریم مشکل مهمی نداشته نباشیم.

وحیدی با اشاره به گفت و گوی انجام شده با مسئولان هفت استان کشور در کمک به تامین نیازمندی‌های زائران حضرت امام رضا (ع) تصریح کرد: از ظرفیت استانهای مختلف برای ارائه خدمات بهداشتی، درمانی، تغذیه و تسهیلات اسکان به زائران رضوی در دهه آخر صفر در مشهد مقدس استفاده خواهد شد.

وزیر کشور اضافه کرد: زائران مشهد الرضا (ع) در دهه آخر صفر تا حد ممکن محل اسکان خود را تدارک ببینند چون پیش بینی می شود حضور مردم در دهه آخر صفر گسترده باشد. هر چند امیدواریم با کمک همه دستگاهها کمبود جدی نداشته باشیم.

استاندار خراسان رضوی هم در این گفت و گو اظهار کرد: در همه عرصه ها اصل، حضور مردم برای تامین نیازهای زایران است و ما هم زمینه را برای حضور مردم فراهم می‌کنیم.

یعقوبعلی نظری افزود: از همه مجاوران حرم مطهر امام رضا (ع) نیز درخواست می شود در همه ابعاد حضور گسترده پیدا و به زائران خدمت کنند تا مشکلات احتمالی را با حضور مردم کاهش دهیم.

انتهای پیام/ 121

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار