به روز شده در: ۰۲ فروردين ۱۴۰۲ - ۰۲:۲۵
فرمانده کل انتظامی کشور:
سردار اشتری با تاکید بر اینکه پلیس اجازه نمی‌دهد دشمنان قسم خورده این مردم و انقلاب، امنیت و آرامش مردم عزیزمان را بر هم زنند، گفت: از مردم عزیز که صف خود را از افراد شرور و اغتشاشگر جدا کردند و از پلیس حمایت‌های «خالصانه» و «هوشمندانه» داشتند، تشکر و قدردانی می‌کنم.
کد خبر: ۵۴۷۰۲۲
تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۴۰۱ - ۰۸:۴۶ - 24September 2022

پلیس اجازه نمی‌دهد دشمنان قسم خورده مردم و انقلاب، امنیت را بر هم زنندبه گزارش گروه اجتماعی دفاع‌پرس، سردار «حسین اشتری» فرمانده کل انتظامی کشور با اشاره به وقوع برخی ناامنی و آشوب‌ها اظهار داشت: همان گونه که مردم عزیز ما استحضار دارند در روز‌های اخیر اتفاقی رخ داد که باعث تأثر شد، خدمت خانواده محترم مرحومه «مهسا امینی» عرض تسلیت مجدد دارم.

مردم صف خود را از اغتشاشگران جدا کردند

وی افزود: از مردم عزیز که صف خود را از افراد شرور و اغتشاشگر جدا کردند و از پلیس حمایت‌های «خالصانه» و «هوشمندانه» داشتند، قدردانی می‌کنم.

فرمانده کل انتظامی کشوربا تاکید بر اینکه امنیت مردم خط قرمز ماست، بیان کرد: پلیس اجازه نمی‌دهد دشمنان قسم خورده این مردم و انقلاب، آرامش مردم عزیزمان را بر هم زنند.

پلیس؛ خادم مردم

سردار اشتری با تاکید بر اینکه پلیس حافظ جان، مال و ناموس مردم است، خاطر نشان کرد: پلیس حافظ ارزش‌های والای انقلاب اسلامی، ضامن امنیت و آرامش کشور و خادم مردم است.

پلیس مقتدر، شجاع و هوشمند در برابر افراد آشوبگر

عالی‌ترین مقام انتظامی کشور با بیان اینکه خداوند را بابت مدال سربازی رهبر معظم انقلاب اسلامی «مدظله العالی» و خادمی مردم شاکرم، خاطرنشان کرد: مجموعه انتظامی و خادمان مردم در فرماندهی انتظامی با شهدا و مردم عهد بسته اند که تا آخر کنار آن‌ها باشند؛ پلیس مقتدر، شجاعانه و هوشمندانه‌تر از گذشته با افراد مخل نظم و امنیت مردم برخورد خواهد کرد.

قدردانی از نیرو‌های پلیس و بسیج

فرمانده کل انتظامی کشور با اشاره بر اینکه پلیس ستون اصلی امنیت عمومی است، مطرح کرد: از همکاران انقلابی، جان بر کف و شجاع، خالصانه تشکر می‌کنم؛ همچنین از عزیزان بسیجی که همیشه مایه افتخار بوده و هستند و در این ایام نیز از مردم در مقابل اغتشاشگران جانانه دفاع کردند، تشکر می‌کنم.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها