به روز شده در: ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۳
امام جمعه موقت تهران در گفت‌وگو با دفاع‌پرس:
حجت‌الاسلام ابوترابی‌فرد در واکنش به تلاش دشمنان نظام اسلامی برای تفرقه‌افکنی میان نیروهای مسلح گفت: ارتش، سپاه و بسیج یک حقیقت هستند با چند نام و در واقع یک هویت واحد دارند.
کد خبر: ۵۴۷۴۰۰
تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۴۰۱ - ۰۱:۴۵ - 27September 2022

حجت‌الاسلام ابوترابی‌فردحجت‌الاسلام والمسلمین «سید محمدحسن ابوترابی‌فرد» امام جمعه موقت تهران در گفت‌وگو با خبرنگار دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، با اشاره به تلاش مذبوحانه معاندان در جریان اغتشاشات اخیر برای ایجاد اختلاف میان نیروهای مسلح، اظهار داشت: کسانی چنین فکری را دارند که هیچ شناختی از حوزه سیاسی کشور و همچنین دو نهاد قدرتمند ارتش و سپاه ندارند.

حجت‌الاسلام ابوترابی‌فرد افزود: کسانی که کمترین شناختی از این دو نهاد قدرتمند و بازوان توانای انقلاب و رهبر معظم انقلاب اسلامی دارند، می‌دانند که در حقیقت ارتش، سپاه و بسیج یک حقیقت هستند با چند نام و در واقع یک هویت واحد دارند.

وی همچنین درباره پیام حضور گسترده مردم در اجتماع امت رسول‌الله (ص) که یکشنبه هفته جاری در اعتراض به اهانت اغتشاشگران نسبت به ارزش‌های اسلامی و ملی صورت گرفت، گفت: این حضور پیام روشنی دارد، مبنی بر اینکه مردم به‌عنوان بازوی قدرتمند رهبر معظم انقلاب اسلامی در کنار نظام و حامی انقلاب اسلامی هستند.

امام جمعه موقت تهران اضافه کرد: این حضور مردم موجب شد که دشمنان اسلام و انقلاب از اینکه انقلاب باعظمت ملت ایران از توطئه‌ها و نقشه‌های آن‌ها حتی کمترین آسیبی ببیند، مأیوس شوند.

انتهای پیام/ 200

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها