به روز شده در: ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۸
جامعه اسلامی مهندسین با صدور بیانیه‌ای ضمن محکومیت اغتشاشات اخیر، از ملت ایران بابت حضور در اجتماع عظیم امت رسول الله (ص)» تقدیر کرد.
کد خبر: ۵۴۷۶۶۱
تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۴۰۱ - ۲۱:۲۰ - 27September 2022

تقدیر جامعه اسلامی مهندسین از حضور گسترده مردم در اجتماع امت‌رسول‌اللهبه گزارش گروه اخبار داخلی دفاع‌پرس، جامعه اسلامی مهندسین با صدور بیانیه‌ای، ضمن محکومیت اغتشاشات اخیر، از ملت ایران بابت حضور در اجتماع عظیم امت رسول الله (ص)» تقدیر کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسمه تعالی

مکروا و مکرالله و الله خیرالماکرین

هنوز فضای جامعه ایران آکنده از رایحه دل انگیز اربعین حسینی بود که حادثه درگذشت یکی از هموظنانمان دستمایه‌ای شد برای دشمنان ایران زمین و براندازان نظام جمهوری اسلامی که این بار نیز با همکاری عوامل داخلی سعی بر ایحاد اغتشاش و ناآرامی در کشور و مساهمت در براندازی نظام نمایند. درحادثۀ اخیر آنگونه که ریاست محترم جمهور و سایر روسای قوا گفتند، بررسی بیطرفانه و قاطعانۀ فوت خانم مهسا امینی در دستور کار قرار دارد و دلجویی رئیس محترم جمهور از خانوادۀ ایشان مایه مباهات نظام اسلامی است.

اما در کوران این حوادث، اقاویل برخی مدعیان مردسالاری بر شدت و حدّت ماجرا افزود و گروه‌های تروریستی همچون سازمان منحوس منافقین و گروهک کومله سعی در ایجاد درگیری مسلّحانه و به آشوب کشاندن فضای کشورمان نمودند. مشابهت و مقارنت گفته‌های سران گروه‌های تروریستی با برخی شعار‌های اغتشاشات اخیر نشان داد که کانون توطئه، ماجرای اخیر را صرفا بهانه‌ای برای براندازی اصل نظام می‌داند.

هتک حرمت ساحت مقدس قرآن کریم و پیامبر عظیم‌الشان اسلام، تخریب مساجد، تعرض به حجاب بانوان محجبه کشور، وارد کردن خسارت‌های فراوان به اماکن و اموال عمومی و خصوصی، به شهادت رساندن ماموران انتظامی و نیرو‌های مردمی و سایر اقدامات خرابکارانه در این آشوب‌ها نشان داد که در وراء حرف‌های به ظاهر مردم پسند این گروه‌ها، واقعیت چیز دیگری است و آن هم به آشوب کشاندن ایران و در نهایت تجزیه ایران عزیز است.

اهل ظاهر اگر چه ممکن است فریب برخی از این جریانات را بخورند، اما غاطبۀ مردم با بصیرت ایران چنین اعمالی را محکوم نموده و برخورد قاطع با عاملان و مسببان این اغتشاشات بالاخص عناصر مرتبط با گروه‌های تروریستی را انتظار دارد.

غلیان احساسات پاک ملت ایران و خروش الهی فرزندان این سرزمین در برگزاری تجمعات سراسری امت رسول الله (ص) در جای جای کشور بلاخص در تهران، نشان داد که ملت وفادار ایران اگر چه نجیبانه و با متانت و آرامش اعمال وحشیانۀ این جریانات را نظاره می‌کند، اما اولا بیدار و بصیر، پشتیبان انقلاب و نظام است و ثانیا از نیرو‌های امنیتی و انتظامی انتظار دارد با قاطعیت کامل چشم فتنه را کور و آرامش را به کشور باز گردانند.

جامعۀ اسلامی مهندسین ضمن ابراز تاسف عمیق از حوادث پیش آمده و عرض تسلیت مجدد به خانوادۀ مرحوم امینی و تمامی خانواده‌های داغدار حوادث روز‌های اخیر، اقدامات اغتشاشگران را شدیدا محکوم نموده و مردم ایران را با هر سلیقه و دیدگاهی در سراسر کشور به آرامش و حفظ امنیت و منافع ملی دعوت می‌نماید و موکدا اعلام می‌نماید که راه مطالبات مردمی از فتنه‌گران جداست و با دعوت همگان به رعایت قانون، از اقدامات به موقع مجریان نظم و قانون در کشور حمایت نموده و به استکبار جهانی نیز با صدای رسا اعلام می‌دارد که دست از تلوّن و تزویر بردارد که به گفته سردار دل‌ها و آن یار سفر کرده «ما ملت امام حسینیم (ع)».

انتهای پیام/ 112

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار