به روز شده در: ۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۷
مخبر در دیدار دستیار رئیس‌جمهور روسیه:
معاون اول رئیس‌جمهور با تأکید بر لزوم اجرای دقیق توافقات میان تهران و مسکو گفت: منافع دولت‌ها و ملت‌های ایران و روسیه در گرو تلاش برای اجرایی شدن توافقات صورت گرفته میان دو کشور است.
کد خبر: ۵۴۹۰۲۹
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۷ - 05October 2022

منافع ایران و روسیه در گرو تلاش دو کشور برای اجرای توافقات استبه گزارش گروه اخبار داخلی دفاع‌پرس، محمد مخبر عصر امروز (چهارشنبه) در دیدار ایگور لویتین دستیار رئیس جمهور روسیه، بر گسترش همکاری‌های دو کشور در زمینه‌های مختلف تاکید کرد و گفت: مسیر رشت-آستارا و توسعه همکاری‌های بانکی برای تسهیل فعالیت تجار و بخش خصوصی نقش مؤثری در ارتقا سطح همکاری‌های تهران و مسکو خواهد داشت.

معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه ساز و کار خوبی برای اجرای توافقات فیمابین فراهم شده است، اظهار داشت: برای توسعه همکاری‌های بانکی باید برنامه‌ای دقیق و زمانبندی شده تدوین و با جدیت آن را پیگیری کنیم.

ایگور لویتین دستیار رئیس‌جمهور روسیه نیز در این دیدار با بیان اینکه مدیران بزرگ‌ترین شرکت‌های تجاری روسیه گرد هم آمده‌اند تا با هیأت عالی رتبه ایرانی برای توسعه همکاری‌های تجاری و اقتصادی مذاکره کنند، از اهتمام جدی مسکو برای اجرای توافقات با تهران خبر داد.

وی با اشاره به تمایل شرکت‌های فعال در حوزه انرژی برای سرمایه گذاری و همکاری در ایران، افزود: رئیس‌جمهور روسیه نیز بر اجرای توافقات دو کشور تاکید دارد و تمام توافقات گذشته نیز به قوت خود باقی است.

انتهای پیام/ 161

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار