فرمانده کل ارتش:

اغواگری جوانان توسط آمریکا و رژیم صهیونیستی/ هوشیاری مردم رمز ناکامی مجدد نظام سلطه است

سرلشکر موسوی گفت: اغواگری جوانان و اختلاف‌افکنی بین نسل‌ها، اقوام، اصناف، احزاب، اقشار، مذاهب و ادیان از برنامه‌های طراحی شده اتاق‌های فکر مراکز مطالعاتی و جاسوسی آمریکا و رژیم صهیونیستی است.
کد خبر: ۵۵۱۴۲۴
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۳ - 21October 2022

اغواگری جوانان و اختلاف‌افکنی از برنامه‌های طراحی شده توسط آمریکا و رژیم صهیونیستی است/ همه افراد فاقد مسکن بالای ۲۰ سال خدمت در ارتش صاحب خانه می‌شوندبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، امیر سرلشکر «سیدعبدالرحیم موسوی» فرمانده کل ارتش در بازدید از یگان‌های هوایی و پدافند هوایی ارتش در بندرعباس، میزان آمادگی هواپیماها، پهپادها، رادارها، سامانه‌های پدافندی، موشک‌ها و مراکز فرماندهی و کنترل را مورد ارزیابی قرار داد.

چگونگی رسیدگی به خانواده‌ها و منازل سازمانی، برنامه‌های فرهنگی، معنویت‌افزایی و صیانت کارکنان، از دیگر حوزه‌های بازدید امیر سرلشکر موسوی بود.

فرمانده کل ارتش در جمع کارکنان نیروی پدافند هوایی و نیروی هوایی ارتش با تشکر و قدردانی از روحیه و انگیزه و نشاط کارکنان، آمادگی رزمی این یگان‌ها را حاصل توان معنوی و تخصصی و انضباط و فرهنگ سازمانی کم‌نظیر و پشتیبانی و حمایت خانواده‌های ارتش جمهوری اسلامی ایران خواند و اظهار داشت: در همه بخش‌ها، نمونه‌هایی از مدیریت و فرماندهی جهادی به همراه دانش و فداکاری و تجربه و انگیزه جوانی دیده می‌شود و این وضعیت شایسته شکر به درگاه خداوند و قدردانی از همه شما عزیزان است.

وی در تبیین اقدامات ارتش در مورد خانه‌های سازمانی و شخصی نیز گفت: ساخت ۲۵ هزار خانه سازمانی در ارتش برنامه‌ریزی شده که تاکنون ۱۳ هزار مورد آن ساخته و تحویل شده و بقیه در حال اجراست.

فرمانده کل ارتش افزود: برنامه ارتش این است که تا رسیدن به حد کفایت، کارکنانی که در نوبت خانه سازمانی هستند از وام ودیعه مسکن بهره‌مند شوند.

وی گفت: در مورد خانه شخصی که مورد تاکید دائمی فرمانده معظم کل قواست هم ۶۴ هزار واحد خانه شخصی برنامه‌ریزی و کار بسیاری از آن‌ها شروع شده است که در پایان این برنامه همه افراد فاقد مسکن بالای ۲۰ سال خدمت صاحب خانه خواهند شد و برنامه‌ریزی برای افراد زیر ۲۰ سال خدمت هم شروع شده است که به‌موقع اطلاع‌رسانی خواهد شد، ولی مهم این است که در گام اول هیچ‌کس بدون منزل شخصی بازنشسته نشود.

سرلشکر موسوی با اشاره به برنامه‌‎های دشمن برای مشغول‌سازی و هزینه‌تراشی برای دولت به نحوی که نتواند برنامه‌های خود را پیش ببرد، افزود: دشمنان این ملت در رأس آن‌ها دولت جنایتکار آمریکا و رژیم جعلی صهیونیستی به دنبال این هستند که از پیشرفت ایران اسلامی جلوگیری یا آن را کُند کنند و به همین دلیل هر از چندگاهی با سوءاستفاده از هیجانات و بعضی نقاط ضعف، پیاده‌نظام خود را وادار به اغتشاشات و ایجاد ناامنی می‌کنند تا بتوانند به میزان هرچند کوچک دستیابی به اهداف نظام را به تأخیر بیندازند و برای ایجاد چنین جوی با یک جنگ ترکیبی از همه توانمندی‌های اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و بستر فضای مجازی و شبکه‌های ماهواره‌ای استفاده می‌کنند.

وی افزود: اغواگری جوانان و اختلاف‌افکنی بین نسل‌ها، اقوام، اصناف، احزاب، اقشار، مذاهب و ادیان از برنامه‌های طراحی شده اتاق‌های فکر مراکز مطالعاتی و جاسوسی آمریکا و رژیم صهیونیستی است.

فرمانده کل ارتش هوشیاری و آگاهی هرچه بیشتر مردم نسبت به توطئه‌های گوناگون دشمنان ایران و نظام اسلامی را رمز ناکامی دوباره و چندین‌باره نظام سلطه و شیطان بزرگ دانست.

انتهای پیام/ 231

نظر شما
پربیننده ها