به روز شده در: ۱۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۵:۰۹
در مجمع تشخیص مصلحت نظام تاکید شد؛
در دومین جلسه کمیسیون اقتصاد، اداری و بازرگانی مجمع تشخیص مصلحت نظام، تسریع در بازنگری سیاست‌های کلی اقتصادی، اداری و بازرگانی در دوره جدید مجمع مورد تصویب قرار گرفت.
کد خبر: ۵۵۱۷۹۶
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۴۰۱ - ۱۹:۵۵ - 23October 2022

ضرورت تسریع در بازنگری سیاست‌های کلی اقتصادی، اداری و بازرگانیبه گزارش گروه اخبار داخلی دفاع‌پرس، تسریع بازنگری سیاست‌های کلی اقتصادی، اداری و بازرگانی در دوره جدید مجمع در دومین جلسه کمیسیون اقتصاد، اداری و بازرگانی مجمع تشخیص مصلحت نظام تصویب شد.

موضوعات تلفیق، تنقیح و بازنگری سیاست‌های کلی نظام در حوزه اقتصاد، بازرگانی و اداری، ارزیابی پیامد‌های طرح‌های اقتصادی اجرا شده، پیگیری امور نظارتی و تعیین سطح مباحث کمیسیون و نیل به اجماع رسیدن در مفاهیم مرتبط به پیشرفت و تحقق نرخ رشد هشت درصد در پنج سال آینده، مورد بحث و گفت‌وگوی اعضای کمیسیون اقتصاد، اداری و بازرگانی قرار گرفت.

در ادامه رئیس کمیته اقتصاد کلان دبیرخانه مجمع عناوین برنامه‌های پیشنهادی کمیسیون و مدل بازنگری (تکمیل، تلفیق، تنقیح) سیاست‌های کلی نظام و ارزیابی کارآمدی و اثربخشی آن‌ها را ارائه کرد و مورد جمع‌بندی قرار گرفت.

در این جلسه حجت الاسلام و المسلمین غلامرضا مصباحی مقدم، محسن رضایی، محمد مخبر، احمد وحیدی، محمدرضا باهنر، محمدجواد ایروانی، محمود احمدی‌نژاد، داوود دانش جعفری، حجت الاسلام و المسلمین مجید انصاری، سیدمرتضی نبوی و سیدمصطفی میرسلیم حاضر بودند و نظرات و دیدگاه‌های خود را درباره تکالیف و هدفگذاری‌های کمیسیون، اظهار کردند.

انتهای پیام/ 112

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها