جانشین وزیر دفاع در دیدار خانواده شهیدسلمان امیراحمدی:

اقدامات دشمن برای شکستن سد مقاومت ایران بی‌پاسخ نخواهد ماند

سردار فرحی گفت: قطعاً اقدامات خصمانه و نیرنگ‌های نرم و سخت دشمن برای شکستن سد مقاومت ایران عزیز، بی‌پاسخ نخواهد ماند.
کد خبر: ۵۵۱۹۵۱
تاریخ انتشار: ۰۲ آبان ۱۴۰۱ - ۱۸:۵۳ - 24October 2022

سردار فرحی: اقدامات دشمن برای شکستن سد مقاومت ایران عزیز بی‌پاسخ نخواهد ماندبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، سردار سرتیپ پاسدار سید «مهدی فرحی» جانشین وزیر دفاع با حضور در منزل شهید سلمان امیراحمدی با خانواده وی دیدار و گفت‌وگو کرد.

سردار فرحی در این دیدار ضمن تسلیت و تبریک به خانواده شهید «سلمان امیر احمدی» طی سخنانی اظهار داشت: شهدای مدافع امنیت با زمان شناسی، بصیرت و قرارگیری در مسیر حق، نقش مهم و به مراتب پیچیده‌تری در برابر فتنه‌انگیزی‌ها و دفاع از ارزش‌ها ایفا می‌کنند و قطعاً اجر و ثواب این عزیزان نزد خداوند متعال مأجور خواهد ماند.

وی فداکاری‌ها و سابقه مجاهدت‌های پدر شهید امیراحمدی در دوران دفاع مقدس و ادامه این راه نورانی توسط فرزندان برومندشان را نشان‌دهنده نقش مهم تربیت اسلامی و دینی عنوان کرد و افزود: عزیزانی همچون شهید سلمان امیراحمدی با تشخیص و حضور به موقع در صحنه‌ها و آگاهی هوشمند و بصیرانه، همواره به عنوان مدافعان راستین اسلام، پای ِدفاع از نظام و مردم این سرزمین و همچنین اسلام و اعتقادات ایستاده و جان خود را در طبق اخلاص گذاشته‌اند.

جانشین وزیر دفاع با بیان حرکت مومنانه و شجاعانه شهید «سلمان امیراحمدی» در مبارزه قاطع و مجاهدانه برابر ناامنی گفت: ان شاءالله راه شهید امیراحمدی‌ها با تأسی به مکتب سرخ شهادت بیش از گذشته تداوم خواهد یافت و ارزش گران بهای گوهر امنیت و اقتدار میهن اسلامی و زندگی پر از عزت و شرافتمندانه مردم عزیز مراقبت و محافظت خواهد شد.

وی در هشداری به اغتشاشگران و برهم زنندگان امنیت این مرز و بوم که با خونِ هزاران نفر از همین جوانان در جبهه‌های مختلف دفاع از این کشور آبیاری شده است، گفت: امروز دشمن با هجمه رسانه‌ای از طریق وارونه جلوه دادن حقیقت، تغییر نگرش‌ها و ارزش‌های الهی و تکامل بخش انسانی کانون خانواده و به ویژه نسل جوان و نوجوان را نشانه رفته است و قطعاً اقدامات خصمانه و نیرنگ‌های نرم و سخت دشمن برای شکستن سد مقاومت ایران عزیز، بی پاسخ نخواهد ماند.

شهید مدافع امنیت «سلمان امیر احمدی» شامگاه ۱۶ مهر در دفاع از امنیت کشور با شلیک تیر به دست اغتشاشگران در منطقه ۱۷ تهران به شهادت رسید. این خانواده، شهیدی دیگر در راه امر به معروف تقدیم کرده است.

انتهای پیام/341

نظر شما
پربیننده ها