نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران:

نقشه آمریکا برای ورود اسلحه و ترور در ایران ناکام ماند

حجت‌الاسلام حاجی‌صادقی گفت: دشمن در اجرای نقشه‌های خود برای ورود اسلحه به داخل و ترور افراد به‌طور کامل ناکام شده است.
کد خبر: ۵۵۲۰۷۶
تاریخ انتشار: ۰۳ آبان ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۷ - 25October 2022

حجت‌الاسلام حاجی‌صادقیبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، حجت‌الاسلام والمسلمین «عبدالله حاجی‌صادقی» نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در گفت‌وگویی رادیویی، با اشاره به مبارزه ایران با جبهه استکبار به سردمداری آمریکا و رژیم صهیونیستی اظهار داشت: ایران همواره به دنبال دفاع از حقوق خود بوده است، اما آن‌ها از هر اقدامی برای ضربه به ایران کوتاهی نکرده‌اند و آنچه انجام نداده‌اند، به این دلیل بوده است که نتوانسته‌اند.

حجت‌الاسلام حاجی‌صادقی به برملا شدن چهره تروریستی غربی‌ها در اغتشاشات اخیر اشاره و عنوان کرد: راهکار دشمنان برای اقدامات تروریستی و مقابله با ایران، رساندن اسلحه به برخی افراد در داخل کشور بود تا بعضی به‌صورت آگاهانه و بعضی به‌صورت ناآگاهانه در کشور ناامنی ایجاد کنند.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران در خصوص تلاش غربی‌ها برای ورود اسلحه به ایران از تمام مرز‌های کشور برای ایجاد ناامنی گفت: به لطف الهی، انسجام، یکپارچگی، همکاری و هم‌افزایی نیرو‌های امنیتی و انتظامی جلوی این توطئه را گرفت. در این راستا کشفیات بسیار بالایی از دشمنان صورت گرفت؛ همچنین نیرو‌های نظامی به پایگاه‌های ورود اسلحه به داخل کشور نیز ضربات سهمگینی وارد کردند و سرچشمه ورود اسلحه به کشور کور شد.

وی سناریوی ترور را از حربه‌های دشمنان برای ناامید کردن در داخل کشور عنوان کرد و افزود: آن‌ها به دنبال ضربه زدن به انقلاب اسلامی از درون و القای ناامنی هستند؛ این کار از سوی کشور آمریکا انجام می‌شود که در ۱۰ ماه گذشته چهار هزار جوان و نوجوان در آن کشور کشته‌اند.

حجت‌الاسلام حاجی‌صادقی ادامه داد: آمریکایی‌ها فکر می‌کردند که می‌توانند آنچه را خود به آن مبتلا هستند، در ایران اسلامی نیز به وجود بیاورند؛ اما به لطف الهی و با کار‌های بزرگ و شایسته‌ای که انجام گرفت، جلوی دسیسه غربی‌ها گرفته شد. آنچه مردم در اخبار در این رابطه شنیده‌اند، بخشی از اقدامات نیرو‌های امنیتی و انتظامی بوده است.

نماینده ولی فقیه در سپاه خاطرنشان کرد: دشمن در اجرای نقشه‌های خود برای ورود اسلحه به داخل و ترور افراد به‌طور کامل ناکام و محدود شده است؛ البته ممکن است در برخی نقاط افراد خودفروخته‌ای قصد انجام چنین اقداماتی را داشته باشند، اما به‌طور حتم به‌زودی بساط آن‌ها نیز جمع خواهد شد.

انتهای پیام/ 200

نظر شما
پربیننده ها