به روز شده در: ۱۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۷
شهید مجید جلالوند در قسمتی از وصیت‎نامه خود آورده است: «خواهش می‌کنم همچنان قدم‌هایتان را استوارتر در راه انقلاب و امام بردارید».
کد خبر: ۵۵۷۷۵۲
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۸ - 24November 2022

شهید جلالوند: در راه انقلاب استوار باشید

به گزارش گروه سایر رسانه‌های دفاع‌پرس، «شهید» شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.  

می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها، شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت... برگ سبزی، تحفه درویش، تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

وصیت‌نامه شهید مجید جلالوند

«بسم الله الرحمن الرحیم

وصیت من به پدر و مادر و خواهران و برادرانم است که اگر شهید شدم شیون و زاری نکنند و ناراحتی زیاد از حد به خود راه ندهند، چون من امانتی بیش نزد شما نبودم و خداوند دیر یا زود این امانت را می‌گرفت.

با سعی و کوشش فراوان در راه امام و انقلاب گام‌های خود را محکم‌تر کنید تا مشت محکمی باشد بر دهان یاوه‌گویان شرق و غرب.

و، اما سخنی با مردم شهیدپرور و قهرمان‌پرور مردم نهاوند مردم عزیز! شما بسیار به انقلاب خدمت کرده‌اید و مردم مظلومی بوده‌اید؛ خواهش می‌کنم همچنان قدم‌هایتان را استوارتر در راه انقلاب و امام بردارید و امیدوارم خداوند شر اجنبی را از سر این ملت کم کند.

انشاءالله به امید ظهور آقا امام زمان و پیروزی حق بر باطل و بازگشایی راه کربلا آمین یا رب العالمین.

در روایت از رسول اکرم (ص) نقل شده که برای شهید هفت خصلت است، اول آنکه با اولین قطره خونی که از جسمش به زمین می‌ریزد تمام گناهانش بخشیده می‌شود و دوم این است که شهید نظر می‌کند به وجه‌الله.»

منبع: فارس

انتهای پیام/ ۹۱۱

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها