شهید ترکمان: در راه امام خمینی پیش روید

شهید علی ترکمان در قسمتی از وصیت‌نامه خود آورده است: «در راه امام خمینی که راه خداست پیش روید».
کد خبر: ۵۵۷۹۷۵
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۴۰۱ - ۱۸:۲۳ - 25November 2022

شهید ترکمان: در راه امام خمینی پیش روید

به گزارش گروه سایر رسانه‌های دفاع‌پرس، «شهید» شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.

می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها، شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت... برگ سبزی، تحفه درویش، تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

وصیت‌نامه شهید علی ترکمان

«هر نفسی (طعم ناگوار) مرگ را خواهد چشید، و پس از مرگ شما را به سوی ما بازگردانند.

مهدی جان؛ مولا جان! یک عمر صدایت کردم، اما لیاقت دیدارت را نیافتم، اما ناامید نیستم به این امید سر در راه می‌گذارم که در آخرین لحظه مرگم جمال دلربایت را ببینم.

انسان یک روز به دنیا می‌آید و یک روز از دنیا می‌رود، چه بهتر که انسان در راه مکتب و هدفش کشته شود.

از مرگ من ناراحت نباشید و برایم سیاه نپوشید، بدانید هر کس در راه خدا کشته شود، زنده است و نزد خدا بهره‌مند می‌شود، در راه امام خمینی که راه خداست پیش روید.

هیچ قطره‌ای از مقیاس حقیقت در نزد خدا از قطره خونی که در راه خدا ریخته شود بهتر نیست؛ آن قدر با دشمن می‌جنگم تا پیروزی و موفقیت نصیبم شود، من می‌خواهم با این قطره خون به معشوقم برسم که خداست.»

منبع: فارس

انتهای پیام/ ۹۱۱

نظر شما
پربیننده ها