فرمانده کل سپاه:

سیستان و بلوچستان دیار مرزداران غیرتمند ایرانی/ سرباز فداکار ملت هستیم

سرلشکر سلامی سیستان و بلوچستان را دیار مرزداران غیرتمند ایرانی دانست و گفت: سرباز فداکار ملت هستیم.
کد خبر: ۵۵۸۲۵۹
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۴۰۱ - ۲۲:۳۸ - 26November 2022

سیستان و بلوچستان دیار مرزداران غیرتمند ایرانی/ سرباز فداکار ملت هستیمبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، سردار سرلشکر «حسین سلامی» فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شامگاه شنبه در بدو ورود به سیستان و بلوچستان در فرودگاه زاهدان مورد استقبال مسئولان، ریش‌سفیدان، بزرگان و سران طوایف و قبایل شیعه و سنی قرار گرفت.

سردار سلامی در جمع خبرنگاران نیز حاضر شد و اظهار داشت: سیستان و بلوچستان دیار مرزداران غیرتمند ایرانی است، مردمان این دیار با شرافت، اهل کرامت، باغیرت، جوانمرد و اهل محبت هستند.

فرمانده کل سپاه ادامه داد: مردم این دیار در مقابل دشمنان این سرزمین همواره مصمم بوده و آن‌ها شایسته هرگونه قدردانی، سپاسگزاری، خدمت و جانبازی از سوی ما هستند که نیرو‌های مدافع امنیت و حافظان کرامت این سرزمین هستیم.

سرلشکر سلامی هدف از سفر خود در هفته بسیج به سیستان و بلوچستان را ملاقات با مردمان این دیار و صحبت با آنان عنوان کرد و گفت: پیامی که داریم این است، ما این لباس را بر تن کرده ایم تا برای همه مردم ایران و امت اسلام یک سرباز فداکار باشیم و برای تحقق آرزو‌های بزرگ آن‌ها و امنیت، آرامش و پیشرفت آنها، هرچه می‌توانیم فداکاری کنیم و سربازان وفاداری برای مردم عزیز ایران از جمله مردم خونگرم سیستان و بلوچستان باشیم.

انتهای پیام/ 241

پربیننده ها
آخرین اخبار