به روز شده در: ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۸:۲۷
رئیس شورای عالی استان‌ها در گفت‌وگو با دفاع‌پرس مطرح کرد؛
سروری با بیان اینکه دشمنان جایی که منافعشان به خطر بیفتد حقوق بشر را نقض می‌کنند، گفت: ترور شهید فخری‌زاده نشان داد دشمنان از حقوق بشر و تروریسم استفاده ابزاری می‌کنند.
کد خبر: ۵۵۸۳۷۲
تاریخ انتشار: ۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۰۵:۰۷ - 28November 2022

ترور شهید «فخری‌زاده» نشان داد دشمنان از حقوق بشر و تروریسم استفاده ابزاری می‌کنند«پرویز سروری» رئیس شورای عالی استان‌ها در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی دفاع‌پرس، با اشاره به فرارسیدن دومین سالگرد شهادت محسن فخری‌زاده، اظهار داشت: دشمن در مقابل حرکت طوفانی کشورمان شوکه شده است، آن‌ها تلاش دارند شخصیت‌هایی که با اخلاص، ایثار و تلاش به قله‌های علمی دنیا رسیدند و توانستند تهدید‌ها را به فرصت تبدیل کنند، ترور کنند.

نائب رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه شهدای هسته‌ای با فعالیت‌هایی که داشتند ایران را در قله افتخارات قرار دادند، گفت: دشمن تلاش دارد در حوزه‌های مختلف کشور ما را در عقب ماندگی قرار دهد.

سروری گفت: ترور شهید فخری زاده نشان داد که دشمنان نه به دنبال حقوق بشر هستند و نه مبارزه با تروریست و هر کجا منافع خود را در خطر ببینند از ترور استفاده می‌کنند و از حقوق بشر و مبارزه با تروریسم استفاده ابزاری می‌کنند.

وی گفت: وجود شهید فخری زاده نشان داد کشور ما استعداد‌های بزرگی دارد؛ شهادت این انسان بزرگوار بسیار سخت بود، اما شهید فخری‌زاده دانشمندانی تربیت کرد که راه او را ادامه خواهند داد.

انتهای پیام/۲۴۱

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها