به روز شده در: ۱۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۷
خطیب مسجدالاقصی با بیان اینکه ادعا‌های رئیس حزب «قدرت یهودی» درباره این مسجد نژادپرستانه و مردود است، تاکید کرد که هرگز اجازه هتک حرمت این مکان مقدس را نمی‌دهیم.
کد خبر: ۵۵۸۴۵۴
تاریخ انتشار: ۰۶ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۳۵ - 27November 2022

خطیب مسجدالاقصی: اجازه هتک حرمت مسجدالاقصی را نمی‌دهیمبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس، به نقل وبگاه شهاب، «شیخ عکرمه صبری» خطیب مسجدالاقصی با بیان اینکه ادعا‌های «ایتمار بن گویر» رئیس حزب «قدرت یهودی» درباره این مسجد نژادپرستانه و مردود است، تاکید کرد: هرگز اجازه هتک حرمت این مکان مقدس را نمی‌دهیم.

خطیب مسجدالاقصی رژیم صهیونیستی را مسئول کامل تهدید‌های بن گویر دانست و تاکید کرد که ملت فلسطین به او یا سایر صهیونیست‌ها اجازه هتک حرمت مسجدالاقصی را نمی‌دهد.

وی افزود: خطر تهدیدات بن گویر منجر به تشدید تنش در مسجد الاقصی و درگیری نمازگزاران مسلمان در این مکان مقدس با صهیونیست‌ها خواهد شد.

عکرمه صبری از شهروندان بیت المقدس اشغالی خواست که نسبت به تلاش‌های تحریک آمیز شهرک نشینان صهیونیست آگاه باشند و به آن‌ها اجازه یورش به مسجد الاقصی را ندهند.

بن گویر که قرار است در کابینه بنیامین نتانیاهو سمت وزیر امنیت داخلی را به دست بگیرد متعهد به تغییر وضعیت موجود مسجد الاقصی و تشدید شهرک سازی در کرانه باختری اشغالی شده است.

رئیس حزب «قدرت یهودی» به نژادپرستی و فلسطینی ستیزی معروف است و در اکثر نزاع‌های سال‌های اخیر بین شهرک نشینان صهیونیست و فلسطینیان مقیم کرانه باختری و سرزمین‌های اشغالی به ویژه شرق بیت المقدس نقش داشته است.

وی در تازه‌ترین اظهارات خود خواستار افزایش نیرو‌های پلیس رژیم صهیونیستی برای مقابله با فلسطینیان شد.

انتهای پیام/۹۳۳

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار